Рейтинговий список конкурсного відбору 2015

 
 

Рейтинговий список конкурсного відбору 2015




С П И С О К

громадян України, які успішно склали вступні випробування та рекомендовані відбірковою комісією НУОУ імені Івана Черняховського

 для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2015 році

 

ГРУПА №1

дата проходження вступних випробувань 22 квітня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

1.

Альперович Єгор Борисович

2.

Боровик Роман Миколайович

3.

Гарбаренко Анатолій Петрович

4.

Калініченко Олександр Сергійович

5.

Калюжний Юрій Анатолійович

6.

Коверза Олександр Олександрович

7.

Корнієнко Дмитро Вадимович

8.

Миклуха Євгеній Анатолійович

9.

Міщенко Віталій Олександрович

10.

Пеньківський Микола Олександрович

11.

Пугач Дмитро Михайлович

12.

Свінчак Роман Олександрович

13.

Ткаченко Сергій Олександрович

14.

Хижинський Дмитро Олександрович

15.

Хуторний Андрій Федорович

16.

Баховець Андрій Петрович

17.

Кияшко Віталій Анатолійович

18.

Кравченко Павло Васильович

19.

Сорочинський Володимир Володимирович

20.

Басистюк Андрій Русланович

21.

Галущак Дмитро Андрійович

22.

Мочкодан Юрій Богданович

23.

Чернецький Владислав Віталійович

24.

Марущенко Максим Вікторович

 

ГРУПА №3

дата проходження вступних випробувань 22 квітня 2015р.

 

п/п

ПІБ

1.

Стовбчатий Артур Юрійович

2.

Середін Ігор Анатолійович

3.

Колот Артем Віталійович

4.

Здоровик Вадим Володимирович

5.

Раднянко Роман Володимирович

6.

Левченко  Олександра Сергіївна

7.

Кучерявий Владислав Едуардович

8.

Запорізький Олександр Валерійович

9.

Яцина Валерія Костянтинівна

10.

Тимченко Євгеній Олександрович

11.

Поремський Владислав Русланович

12.

Задорожний Богдан Юрійович

13.

Антоненко Сергій Володимирович

14.

Расюк Олексій Юрійович

15.

Романова Ніколь Віталіївна

16.

Боско Карина Андріївна

17.

Панасевич Владислав Євгенійович

18.

Коваль Василь Ігорович

19.

Рижаков Микола Миколайович

20.

Медведчук Володимир Петрович

21.

Коваленко Ярослав Григорович

22.

Пасічник Олександр Миколайович

23.

Демчук Іван Миколайович

24.

Завидний Іван Геннадійович

25.

Терентьєв Сергій Сергійович

26.

Суходольська Ангеліна Володимирівна

27.

Лещенко Юлія Олександрівна

28.

Нагорнюк Андрій Сергійович

29.

Островерхов Валентин Віталійович

30.

Станіславчук Михайло Сергійович

31.

Яцюта Олександр Станіславович

 

ГРУПА №2

дата проходження вступних випробувань 22 квітня 2015р.

 

№ п/п

ПІБ

  1.  

Андріященко Юлія Володимирівна

  1. щ

Гірман Наталія Володимирівна

  1.  

Зозуля Іванна Володимирівна

  1.  

Коваленко Анастасія Ігорівна

  1.  

Коломійцев Павло Олександрович

  1.  

Мосієнко Діана Володимирівна

  1.  

Пачевська Валерія Ігорівна

  1.  

Редько Ірина Сергіївна

  1.  

Русин Діана Михайлівна

  1.  

Сила Дарина Віталіївна

  1.  

Стародубцев Кирило Олексійович

  1.  

Хміль Юлія Григорівна

  1.  

Чечко Анастасія Володимирівна

  1.  

Грохольський Олександр Олегович

  1.  

Арсенкін Богдан Ігорович

  1.  

Песляк Андрій Валентинович

  1.  

Орлов Євгеній Валерійович

  1.  

Самолюк Андрій Ігорович

  1.  

Сорич Віталій Юрійович

  1.  

Стеценко Оксана Олександрівна

  1.  

Чащина Олена Андріївна

  1.  

Яценко Дмитро Олегович

  1.  

Скопець Валентин Сергійович

  1.  

Малихін Михайло Олександрович

  1.  

Котирло Павло Валентинович

  1.  

Івченко Денис Юрійович

  1.  

Шматко Андрій Андрійович

  1.  

Козинець Ясін Павлович

  1.  

Гребньов Денис Святославович

 

 

ГРУПА № 4

дата проходження вступних випробувань 14 травня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

1.

Байковець Володимир Олегович

2.

Салманов Вячеслав Юрійович

3.

Соболевський Анатолій Олегович

4.

Степаненко Максим Володимирович

5.

Тесленко Владислав Сергійович

6.

Черкас Віталій Вікторович

7.

Грабенко Тарас Володимирович

8.

Прокопенко Павло Миколайович

9.

Позній Владислав Сергійович

10.

Процишин Олег Володимирович

11.

Андрущенко Юрій Валентинович

12.

Борисенко Микола Володимирович

13.

Липецький Максим Олександрович

14.

Павловський Володимир Олексійович

15.

Гуляєв Микита Олександрович

16.

Дереза Дмитро Валерійович

17.

Дмитрук Владислав Олександрович

18.

Дударева Вікторія Олексіївна

19.

Загоруй Владислав Романович

20.

Карпин Павло Йосипович

21.

Конах Євген Сергійович

22.

Куликівський Дмитро Вячеславович

23.

Манойло Віталій Віталійович

24.

Мостепан Сергій Дмитрович

25.

Сєлєдуєв Віталій Вікторович

26.

Слабко Микола Володимирович

27.

Тимошенко Тарас Юрійович

28.

Туз Костянтин Максимович

29.

Чередніченко Богдан Володимирович

30.

Шрамко Ярослав Русланович

 

ГРУПА № 5

дата проходження вступних випробувань 14 травня 2015 р.

№ п/п

 

ПІБ

1.

Богданов Дмитро Анатолійович

2.

Бойправ Андрій Олександрович

3.

Денисенко Катерина Олександрівна

4.

Ковальчук Олександра Юріївна

5.

Король Владислав Васильович

6.

Лук'янчук Вероніка Олександрівна

7.

Лупашко Антон Олександрович

8.

Медведєва Оксана Олексіївна

9.

Мороченець Катерина Сергіївна

10.

Норенко Віта Миколаївна

11.

Осипчук Тетяна Василівна

12.

Павлюченко Вікторія Валеріївна

13.

Панченко Богдан Сергійович

14.

Піддубна Любов Олександрівна

15.

Пнюшков  Вячеслав Геннадійович

16.

Поліщук Аліна Олегівна

17.

Ставинога Михайло Ігорович

18.

Такташова Анастасія Русланівна

19.

Шевчук Сергій Борисович

20.

Cєнін Максим Геннадійович

21.

Болгов Максим Іванович

22.

Кійко Вадим Вікторович

23.

Козик Ігор Юрійович

24.

Левітас Артем Ігорович

25.

Мироненко Віктор Юрійович

26.

Патерук Роман Олександрович

27.

Сичов Олександр Володимирович

28.

Сніцаренко Андрій Сергійович

29.

Сокоренко Віктор Петрович

30.

Степура Артем Олександрович

31.

Яценко Артур Павлович

32.

Миронюк Артур Анатолійович

 

ГРУПА № 6

дата проходження вступних випробувань 14 травня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

1.

Братчук Владислав Михайлович

2.

Кириєнко Вадим Миколайович

3.

Логвіненко Антон Віталійович

4.

Постолатій Валерія Анатоліївна

5.

Пустовідко  Артур Анатолійович

6.

Скрипник Іван Іванович

7.

Тарабчук Андрій Анатолійович

8.

Гончаренко Антон Олегович

9.

Джанов Любомир Володимирович

10.

Жуєв Олександр Олександрович

11.

Ільченко Юрій Олександрович

12.

Йовко Сергій Михайлович

13.

Кісліцин Владислав Всеволодович

14.

Лавський Олексій Євгенович

15.

Редько Олександр Леонідович

16.

Туманов Федір Миколайович

17.

Гахраманов Роман Віталійович

18.

Конотопець Федір Миколайович

19.

Рубанов Віталій Сергійович

20.

Ситник Андрій Ігорович

21.

Скорина Антон Ігорович

22.

Шевченко Вадим Юрійович

23.

Шеремет Михайло Михайлович

24.

Шерстюк Владислав Олександрович

25.

Малишев Геннадій Віталійович

26.

Кашкарьов Олексій Вікторович

27.

Лаврега Владислав Володимирович

 

 

 

 

 

ГРУПА № 7

дата проходження вступних випробувань 14 травня 2015 р.

 

№ п/п

ПІБ

1.

Барчан Євген Володимирович

2.

Бондар Євгенія Романівна

3.

Гордієнко Юлія Миколаївна

4.

Зінченко Юрій Анатолійович

5.

Івлієв Сергій Олександрович

6.

Карабін Богдан Осипович

7.

Катеринко Олена Ігорівна

8.

Колісецький Артем Юрійович

9.

Мавло Сергій Володимирович

10.

Макогон Владислав Павлович

11.

Тевкун  Андрій Валентинович

12.

Демченко Олександр Юрійович

13.

Дубіненко Денис Васильович

14.

Яструб Сергій Олександрович

15.

Бабинець Михайло Вікторович

16.

Чумак Сергій Сергійович

17.

Борщ Ростислав Миколайович

18.

Грищенко Андрій Геннадійович

19.

Дяченко Вадим Олегович

20.

Костючик Дмитро Вячеславович

21.

Майстренко Олександр Олександрович

22.

Прикін Ілля Олексійович

23.

Романюк Віталій Іванович

24.

Самсоненко Петро Миколайович

25.

Саченок Дмитро Сергійович

26.

Червонюк Іван Володимирович

27.

Оврашко Назар Олегович

 

ГРУПА № 8

дата проходження вступних випробувань 27 травня 2015 р.

 

п/п

 

ПІБ

  1.  

Бережна Анжеліка Сергіївна

  1.  

Васильєва Анна Сергіївна

  1.  

Васильєва НаталіяСергіївна

  1.  

Вергун Катерина Вадимівна

  1.  

Врабій Олена Вадимівна

  1.  

Глєбчук Олексій Вячеславович

  1.  

Грибков Євгеній Олександрович

  1.  

Гуламов Тимур Емінович

  1.  

Жевага  Анастасія Євгеніївна

10.   

Ільченко Денис Олегович

11.   

Кліопа Юлія Сергіївна

12.   

Котюк Іван Ігорович

13.   

Петрик Олександр Сергійович

14.   

Савлук Катерина Сергіївна

15.   

Гончаренко Ярослав Ігорович

16.   

Уласевич Антон Олегович

17.   

Черненко Богдан Вікторович

18.   

Халаман В’ячеслав Віталійович

19.   

Химич Владислав Вікторович

20.   

Шевченко Владислав Миколайович

21.   

Балінський Віталій Юрійович 

22.   

Середняк Олег Олегович

23.   

Бражник Олена Володимирівна

24.   

Калкутіна Оксана Миколаївна

25.   

Колосівський Максим Леонідович

26.   

Яременко Дмитро Олександрович

27.   

Печена Юлія Миколаївна

28.   

Проценко Ярослав Віталійович

29.   

Міцінський Владислав Олександрович

30.   

Совяк Владислав Олегович

31.   

Цімох  Валерія Романівна

 

ГРУПА № 9

дата проходження вступних випробувань 28 травня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Савченко Костянтин Олександрович

  1.  

Яременко Владислава Ігорівна

  1.  

Шишко Олександр Олегович

  1.  

Ляховецький Дмитро Петрович

  1.  

Чабан Ілля Олегович

  1.  

Шахін Максим Юрійович

  1.  

Юрченко Владислав Миколайович

  1.  

Гайдамаченко Дмитро Миколайович

  1.  

Дзей Олександр Володимирович

10.   

Коломієць Володимир Геннадійович

11.   

Кузнєцов Максим Сергійович

12.   

Кулик Євгеній Валентинович

13.   

Мусієнко Іван Васильович

14.   

Гроховецький Віктор Сергійович

15.   

Охріменко Богдан Сергійович

16.   

Поваляєв Станіслав Миколайович

17.   

Шумейко Олександр Вікторович

18.   

Крайова Тетяна Сергіївна

19.   

Лаптєв Сергій Олександрович

20.   

Микуло Дмитро Михайлович

21.   

Кочубей Костянтин Олегович

22.   

Колодич Олег Анатолійович

23.   

Глібовець Євгеній Олегович

24.   

Скуратівська Анна Михайлівна

25.   

Машир Богдан Олегович

 

ГРУПА № 10

дата проходження вступних випробувань 28 травня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

1.

Ворона Анна Володимирівна

2.

Цисар Дар’я Олександрівна

3.

Поляков Дмитро Тарасович

4.

Прядун Дмитро Сергійович

5.

Головатенко Олена Володимирівна

6.

Сидоров Андрій Олександрович

7.

Саприкін Андрій Борисович

8.

Чепурда Тарас Романович

9.

Козюба Ганна Вікторівна

10.

Медвєдєв Денис Олександрович

11.

Зінченко Світлана Володимирівна

12.

Листрова Марина Миколаївна

 

ГРУПА № 11

дата проходження вступних випробувань 28 травня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

1.

Культяшов Володимир Ігорович

2.

Бардаш Єлизавета Олександрівна

3.

Герасимчук Владислав Юрійович

4.

Гончар Владислав Павлович

5.

Добривечір Анастасія Олександрівна

6.

Ковалевська Ельміра Артурівна

7.

Мінтян Андрій Володимирович

8.

Овраменко Євгеній Володимирович

9.

Власюк Євгеній Олександрович

10.

Даценко Юлія Миколаївна

11.

Іванов Богдан Євгенійович

12.

Коцюк Владислав Володимирович

13.

Обертас Анастасія Олегівна

14.

Поролло Валентин Олександрович

15.

Приходько Михайло Олександрович

16.

Чупряк Олександр Артурович

17.

Чурпіта Володимир Олександрович

18.

Ахмеджанов Андрій Євгенович

19.

Козубенко Максим Олександрович

20.

Скрипка Андрій Вікторович

21.

Галь Тарас Олегович

22.

Бачков Руслан Сергійович

23.

Авраменко Денис Олегович

24.

Сподін Андрій Ігорович

 

 

 

 

 

ГРУПА № 12

дата проходження вступних випробувань 17 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Виприченко Аліна Валеріївна

  1.  

Кузнєцова Аліна Олександрівна

  1.  

Сабаровський Олексій Валерійович

  1.  

Супрунова Дар’я Миколаївна

  1.  

Чабан Євгеній Анатолійович

  1.  

Янцеловський Євген Ігорович

  1.  

Денисенко Віктор Вікторович

  1.  

Шевченко Сергій Олександрович

  1.  

Клименко Олександр Олександрович

  1.  

Кріпак Іван Сергійович

  1.  

Мороз Олександр Васильович

  1.  

Парфеня Денис Сергійович

  1.  

Животяга Олександр Олексійович

  1.  

Животяга Ярослав Олексійович

  1.  

Козак Андріана Андріївна

  1.  

Кузьменко Ростислав Ігорович

17.   

Музиченко Євгеній Сергійович

18.   

Воротніков Дмитро Володимирович

19.   

Сергієнко Ярослав Михайлович

20.   

Гутніченко Дмитрій Іванович

21.   

Осіпенко Владислав Іванович

22.   

Скрипніков Павло Сергійович

23.   

Чикильов Віктор Віталійович

24.   

Коростель Петро Валерійович

25.   

Шевченко Володимир Вікторович

26.   

Цяцько Олексій Олександрович

27.   

Яценко Володимир Геннадійович

 

ГРУПА № 13

дата проходження вступних випробувань 17 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Адуєв Магомед Джамбулатович

  1.  

Бендик Юрій Валентинович

  1.  

Гарбусь Сергій Борисович

  1.  

Греченюк Роман Григорович

  1.  

Денисенко Андрій Ігорович

  1.  

Задорожний Анатолій Васильович

  1.  

Згура Анна Сергіївна

  1.  

Іванова Олена Ігорівна

  1.  

Панасюк Сергій Олександрович

  1.  

Підручний Микола Володимирович

11. 

Скрипник Максим Олександрович

  1.  

Терещенко Микола Олегович

  1.  

Гудзь Вікторія Ігорівна

  1.  

Гусєв Сергій Іванович

  1.  

Здольник Дмитро Олександрович

  1.  

Кацан Артем Олегович

  1.  

Поліщук Марина Олександрівна

  1.  

Чічіна Ганна Костянтинівна

  1.  

Юрковський Володимир Сергійович

  1.  

Яницький Богдан Володимирович

 

 

ГРУПА № 14

дата проходження вступних випробувань 17 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Власова Ірина Павлівна

  1.  

Кереченко Вадим Віталійович

  1.  

Котляров Артур Олександрович

  1.  

Кравчук  Олександр Сергійович

  1.  

Костюк Іван Степанович

  1.  

Остапчук Ігор Михайлович

  1.  

Смірнова Ірина Олегівна

  1.  

Стеценко Алла Іванівна

  1.  

Федько Богдан Юрійович

10.   

Цереленко Борис Павлович

11.   

Чорнобай Яна Олександрівна

12. 

Яковенко Євгеній Андрійович

13.   

Борисова Владислава Геннадіївна

 

ГРУПА № 15

дата проходження вступних випробувань 17 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Журавський Сергій Вікторович

  1.  

Півник Павло Ігорович

  1.  

Донченко Сергій Сергійович

  1.  

Занозовська Катерина Іванівна

  1.  

Михайленко Валентин Олегович

  1.  

Мітченков Дмитро Олександрович

  1.  

Фощанко Костянтин Юрійович

  1.  

Червонюк Володимир Сергійович

  1.  

Горошко Владислав Ярославович

  1.  

Поляков Олег Олександрович

  1.  

Трухан Ольга Станіславівна

  1.  

Івасишен Владислав Олександрович

  1.  

Свириденко Олександр Михайлович

  1.  

Ярмолюк Роман Вікторович

  1.  

Ремез Роман Миколайович

  1.  

Алієв Юсіф Шукур огли

  1.  

Даценко  Євгеній Анатолійович

  1.  

Коваленко Максим Миколайович

  1.  

Пилипенко Владислав Володимирович

  1.  

Розалюк Роман Володимирович

  1.  

Савченко Олександр Ігорович

  1.  

Ткачук Максим Олександрович

 

ГРУПА № 16

дата проходження вступних випробувань 25 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Боровик Артем Олександрович

  1.  

Верех Богдан Геннадійович

  1.  

Вісневський Дмитро Сергійович

  1.  

Глюза Анастасія Олександрівна

  1.  

Грись Василь Петрович

  1.  

Клюєв Дмитро Сергійович

  1.  

Ляшко Роман Юрійович

  1.  

Міллер Тарас Леонідович

  1.  

Моряков Роман Юрійович

10.   

Овчарук Олександр Вікторович

11.   

Пічкур Олександр Сергійович

12.   

Пономаренко Дмитро Олегович

13.   

Роздобудько Віктор Тарасович

14.   

Русецький Владислав Вікторович

15.   

Семиног Андрій Анатолійович

  1.  

Стасюк Владислав Юрійович

  1.  

Цибровський Артем Ігорович

  1.  

Білокінь Микола Миколайович

  1.  

Джндоян Джангір

  1.  

Зінченко Євгеній Сергійович

  1.  

Нічаєв Денис Андрійович

  1.  

Скачко Віталій Ігорович

23.   

Сумленний Олег Сергійович

24.   

Хромець Назар Анатолійович

25.   

Шамро Богдан Сергійович

26.   

Бєлих Денис Олегович

27.   

Любченко Богдан Віталійович

28.   

Прихідько Владислав Вікторович

29.   

Трембач Олександр Сергійович

30.   

Колодій Олена Анатоліївна

31.   

Ніцак Ярослав Борисович

32.   

Парандій Богдан Олександрович

 

 

ГРУПА № 17

дата проходження вступних випробувань 25 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Андріященко Вячеслав Вячеславович

  1.  

Руденко Вячеслав Вітолійович

  1.  

Халалей Юрій Миколайович

  1.  

Білашук Юрій Леонідович

  1.  

Мукалов Максим Сергійович

  1.  

Середюк Олександр Петрович

  1.  

Семанчук Вячеслав Васильович

  1.  

Гунько Неля Вікторівна

  1.  

Пеньков Максим Сергійович

10. 

Васюк Олексій Олегович

11.   

Гурцак Євгеній Олександрович

12.   

Кабачок Максим Богданович

13.   

Кривонос Віталій Іванович

14.   

Пляван Антон Юрійович

15.   

Самборський Роман Валерійович

16.   

Нечепуренко Євген Олександрови

17.   

Дубина Мирослав Олегович

18.   

Стулій Борис Анатолійович

19.   

Ішков Антон Олександрович

20.   

Герштман Артем Юрійович

21.   

Лисенко Олександр Сергійович

22.   

Ременюк Владислав Олександрович

23.   

Ременюк Богдан Олександрович

 

ГРУПА № 18

дата проходження вступних випробувань 25 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Бобров Андрій Сергійович

  1.  

Бовтюх Мирослав Олександрович

  1.  

Будник Денис Вячеславович

  1.  

Годун Аліна Олегівна

  1.  

Голь Владислав Валерійович

  1.  

Каленик Дмитро Сергійович

  1.  

Коваленко Олександр Олександрович

  1.  

Мармалюк Дмитро Андрійович

  1.  

Підчасюк Михайло Сергійович

10.   

Степанченко Ігор Олегович

11.   

Швидкий Владислав Олегович

12.   

Троцька Алла Василівна

13.   

Шелудченко Катерина Леонідівна

14.   

Максименко Артем Олександрович

15.   

Булгар Максим Миколайович

16.   

Касянчик Дмитро Олександрович

17.   

Кропивченко Вікторія Сергіївна

18.   

Марусич Максим Ігорович

19. 

Парасочка Сергій Віталійович

20.   

Дударенко Микита Олександрович

21.   

Кокотіхін Дмитро Валентинович

22.   

Дерев’янчук Андрій Олександрович

23.   

Скопець Вадим Олександрович

24.   

Услиста Анастасія Олегівна

25.   

Дорошенко Максим Олександрович

26.   

Шинкар Олександр Сергійович

ГРУПА № 19

дата проходження вступних випробувань 25 червня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Василишин Микита Юрійович

  1.  

Демидович Сергій Сергійович

  1.  

Клименко Гліб Данилович

  1.  

Кривенцов Олександр Михайлович

  1.  

Кузнєцов Олексій Олексійович

  1.  

Матушкін Ростислав Володимирович

  1.  

Павлюк Олександр Олександрович

  1.  

Пасічник Дмитро Володимирович

  1.  

Реган Владислав Віталійович

10.   

Фролов Євген Сергійович Михайлович

11.   

Хайбулаєв Мурад Якубович

12.   

Швець Нікіта Володимирович

13.   

Штика Валентин Валентинович

  1.  

Вітьман Максим Олексійович

  1.  

Галанов Олексій Олександрович

16.   

Мельник Максим Борисович

17.   

Мироненко Олег Анатолійович

18.   

Степанов Євгеній Миколайович

19.   

Ярас Микола Володимирович

20.   

Довгаленко Володимир Костянтинович

  1.  

Зимуха Денис Ігорович

22.   

Мельник Ілля Олександрович

23.   

Мельник Олена Євгенівна

24.   

Якимчук Аліна Русланівна

 

ГРУПА № 20

дата проходження вступних випробувань 01 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Андрущенко Юрій Володимирович

  1.  

Березовський Андрій Русланович

  1.  

Білінчук Олександр Миколайович

  1.  

Білобривка Ігор Ростиславович

  1.  

Бур’ян Валентин Олександрович

  1.  

Гайдучик Юрій Миколайович

  1.  

Гарбуз Віталій Іванович

  1.  

Гноянко Богдан Володимирович

  1.  

Гогольчук Владислав Вадимович

10. 

Горкавий Олександр Володимирович

  1.  

Кравчук Владислав Валерійович

  1.  

Левченко Віта Віталіївна

  1.  

Лорян Роберті Агасійович

  1.  

Мазур Максим Андрійович

  1.  

Охонько Станіслав Валентинович

  1.  

Перебейніс Андрій Станіславович

  1.  

Попик Артем Юрійович

  1.  

Савчук Юрій Сергійович

  1.  

Салівон Євген Вікторович

  1.  

Сегень Ярослав Юрійович

  1.  

Солованюк Богдан Михайлович

  1.  

Чус Євгеній Сергійович

  1.  

Шарлай Андрій Ігорович

  1.  

Шрамко Вадим Сергійович

25. 

Яіцький Вадим Валерійович

  1.  

Іванов Алекс Анатолійович

 

ГРУПА № 21

дата проходження вступних випробувань 01 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Брежнєв Пилип Андрійович

  1.  

Войновський Олександр Іванович

  1.  

Григор Владислав Віталійович

  1.  

Корх Євгеній Миколайович

  1.  

Павлов Руслан Вадимович

  1.  

Стиценкова Катерина Артурівна

  1.  

Стрийський Володимир Васильович

  1.  

Твердохліб Андрій Іванович

  1.  

Дюдя Дмитро Миколайович

  1.  

Чалюк Андрій Анатолійович

  1.  

Гусинець Ярослав Віталійович

  1.  

Масловцев Олександр Сергійович

  1.  

Петруньок Микола Сергійович

  1.  

Суховецький Артур Маркович

  1.  

Сухенко Олександр Ігорович

  1.  

Семеніхін Ігор Сергійович

  1.  

Дрегуляс Владислав Євгенович

  1.  

Федоренко Володимир Володимирович

  1.  

Сорочук Сергій Ігорович

  1.  

Гірак Руслан Васильович

  1.  

Руденко Владислав Олегович

  1.  

Кучеренко Сергій Сергійович

  1.  

Ломачук Євген Георгійович

  1.  

Кошик Галина Миколаївна

 

 

 

 

 

 

ГРУПА № 22

дата проходження вступних випробувань 01 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Кондратенко Дмитро Олександрович

  1.  

Трофіменко Олександр Вікторович

  1.  

Новіков Олександр Андрійович

  1.  

Богатирчук Сергій Сергійович

  1.  

Ткачук Петро Олександрович

  1.  

Трет'як  Максим Геннадійович

  1.  

Славенський Родіон Костянтинович

  1.  

Тільга Степан Вячеславович

  1.  

Лисенко Владислав Валерійович

10.   

Попов Роман Юрійович

11.   

Савчук Руслан Дмитрович

12.   

Угнівенко Данило Олегович

13.   

Стрельченко Богдан Сергійович

14. 

Дернов Михайло Дмитрович

15.   

Тарасенко Альона Вікторівна

16.   

Шевченко Олександр Миколайович

17.   

Яцюк Сергій Олександрович

 

ГРУПА № 23

дата проходження вступних випробувань 01 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Білик Вячеслав Анатолійович

  1.  

Вагабов Артем Максимович

  1.  

Грибок Владислав Вікторович

  1.  

Грушко Костянтин Романович

  1.  

Гуппал Микита Олексійович

  1.  

Жиглій Євген Володимирович

  1.  

Кравченко Роман Сергійович

  1.  

Нечай Владислав Вадимович

  1.  

Чуприна Владислав Миколайович

  1.  

Омельчук Олександр Вікторович

  1.  

Бойчук Олександр Юрійович

  1.  

Гальченко Руслан Вікторович

  1.  

Бовтрук Микола Віталійович

  1.  

Гуляй Владислав Сергійович

  1.  

Кілівнік Сергій Михайлович

  1.  

Ткачук Максим Олександрович

  1.  

Пакош Олег Олександрович

  1.  

Вєтров Віталій Володимирович

  1.  

Гнатюк Вадим Сергійович

  1.  

Дамнаті Іліас Рідович

  1.  

Дмитренко Євгеній Вячеславович

  1.  

Капустинський Дмитро Сергійович

  1.  

Коломієць Богдан Ігорович

  1.  

Луговець Андрій Ігорович

  1.  

Повх Іван Іванович

  1.  

Хомич Антон Вячеславович

  1.  

Чередник Дмитро Леонідович

 

 

ГРУПА № 24

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

ПІБ

  1.  

Будяков Гліб Владиславович

  1.  

Верхоланцев Олександр Геннадійович

  1.  

Власенко Тамара Павлівна

  1.  

Грабчак Юлія Олександрівна

  1.  

Денисенко Дмитро Станіславович

  1.  

Єпік Євгеній Олександрович

  1.  

Іваницький Назар Богданович

  1.  

Індеріке Артур Томасович

  1.  

Католійчук Дмитро Сергійович

  1.  

Коваль Ярослав Сергійович

  1.  

Колесник Ігор Вікторович

  1.  

Кострицький Вадим Миколайович

  1.  

Кучерук Юрій Олександрович

  1.  

Мандзюк Вадим Андрійович

  1.  

Нагайцев Віталій Володимирович

  1.  

Панасевич Людмила Анатоліївна

  1.  

Свистак Олександр Олегович

  1.  

Станович Павло Олегович

  1.  

Стриженюк Владислав Юрійович

  1.  

Черниш Віталій Віталійович

  1.  

Шевчук Олександр Анатолійович

 

ГРУПА № 25

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.   

Баціц Роман Григорович

  1.  

Белінський Дмитро Сергійович

  1.  

Василець Володимир Віталійович

  1.  

Вертюх Юрій Геннадійович

  1.  

Винтоняк Катерина Вадимівна 

  1.  

Гнатів Володимир Андрійович

  1.  

Гриненко Юлія Юріївна

  1.  

Дячук Антон Олександрович

  1.  

Захарченко Артем Ігорович

10. 

Зоренко Нікіта Володимирович

11.   

Ільченко Олександр Миколайович

12.   

Карпець Роман Олегович

13.   

Козлов Денис Олександрович

14.   

Кривошей Ростислав Юрійович

15.   

Кубрушко Владислав Іванович

16.   

Ліщенко Дмитро Миколайович

17.   

Марченко Максим Валерійович

18.   

Мельниченко Максим Григорович

19.   

Науменко Роман Сергійович

20.   

Пістуненко Віталій Юрійович

21.   

Пульчев Єгор Ігорович

22.   

Семенишина Ірина Миколаївна

23.   

Сергієць Андрій Юрійович

24.   

Синьоокий Владислав Володимирович

25.   

Сівченко Денис Миколайович

26.   

Складанівський Олег Вадимович

27.   

Собчук Назар Вікторович

28.   

Турухін Сергій Федорович

29.   

Черевик Артем Сергійович

30.   

Шишола Ігор Михайлович

31.   

Шостак Владислав Олександрович

 

ГРУПА № 26

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Бєсєдіна Аліна Романівна

  1.  

Бойко Олег Сергійович

  1.  

Бонкало Дмитро Миколайович

  1.  

Вавриш Владислав Романович

  1.  

Вишневський Олександр Олександрович

  1.  

Горковчук Артем Вікторович

  1.  

Данилюк Володимир Андрійович

  1.  

Йовченко Олексій Сергійович

  1.  

Ковальчук Денис Володимирович

10.   

Кошельний Іван Анатолійович

11.   

Маленький Павло Юрійович

12.   

Мишко Станіслав Вікторович

13.   

Мурза Андрій Леонідович

14.   

Павленко Володимир Петрович

15.   

Полянський Роман Миколайович

16.   

Сімонян Оганес Самвелович

17.   

Терпило Ярослав Андрійович

18.   

Юкало Дмитро Сергійович

19.   

Запара Валерій Валерійович

20.   

Мосійчук Адріан Артурович

21.   

Паламар Сергій Миколайович

22.   

Дубина Валентин Сергійович

 

 

ГРУПА № 27

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Барановський Юрій Олександрович

  1.  

Березін Вадим Олегович

  1.  

Білик Наталія Володимирівна

  1.  

Ваколюк Андрій Сергійович

  1.  

Верхогляд Артем Юрійович

  1.  

Гаврилюк Ярослав Сергійович

  1.  

Горський Владислав Анатолійович

  1.  

Долгов Володимир Владиславович

  1.  

Євлаш Ілля Олегович

10.   

Захарчук Євгеній Вікторович

11.   

Кобилянський Михайло Вікторович

12.   

Ковальов Семен Ігорович

13.   

Кодаш Богдан Юрійович

14.   

Коровник Олексій Ігорович

15.   

Коцюр Валентин Юрійович

16.   

Країнський Богдан Ігорович

17.   

Кріжевський Владислав Сергійович

18.   

Кулініч Владислав Романович

19.   

Кураса Ян Владиславович

20.   

Мельник-Головатюк Ілля Володимирович

21.   

Муквіч Артем Сергійович

22.   

Мурга Дмитро Альбертович

23.   

Назаренко Дмитро Миколайович

24.   

Польовий Ярослав Ігорович

25.   

Прокоп'єв Андрій Костянтинович

26.   

Проценко Віталій Володимирович

27.   

Рабчевський Олексій Вікторович

28.   

Рожков Артем Валерійович

29.   

Сутко Артем Ігорович

30.   

Федоренко Роман Сергійович

31.   

Шолудько Вячеслав Ігорович

 

ГРУПА № 28

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Авагімян Арсен Самвелович

  1.  

Балишев Денис Володимирович

  1.  

Боженко Роман Дмитрович

  1.  

Бойко Ігор Владиславович

  1.  

Бондаренко Антон Миколайович

  1.  

Босий Віталій Віталійович

  1.  

Бруй Дмитро Олександрович

  1.  

Васянович Ярослав Миколайович

  1.  

Власюк Іванна Олександрівна

  1.  

Гавриленко Олег Ігорович

  1.  

Горбач Денис Сергійович

  1.  

Кравчук Дмитро Олександрович

  1.  

Кубенко Ярослав Ігорович

  1.  

Найденко Антон Леонідович

  1.  

Онуфрієв  Ігор Сергійович

  1.  

Пастіль Евгеній Сергійович

  1.  

Передерій Дмитро Юрійович

  1.  

Пічкур Артур Миколайович

  1.  

Плесса Олександр Володимирович

  1.  

Пронін Антон Олегович

  1.  

Пусь Сергій Андрійович

  1.  

Рой Віктор Андрійович

  1.  

Рущак Сергій Борисович

  1.  

Сидоренко Дмитро Вадимович

  1.  

Сокур Дмитро Валерійович

  1.  

Ткач Олексій Юрійович

  1.  

Трофімук Анна Валентинівна

  1.  

Федчишин Володимир Володимирович

  1.  

Шевченко Максим Вячеславович

  1.  

Шумський Олександр Валерійович

 

ГРУПА № 29

дата проходження вступних випробувань 15 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Атшибаєва Оксана Озатівна

  1.  

Бойко Ірина Валеріївна

  1.  

Боченко Володимир Олегович

  1.  

Гаврилюк Максим Валерійович

  1.  

Гладуш Богдан Володимирович

  1.  

Єременко Олексій Михайлович

  1.  

Зайченко Гліб Олександрович

  1.  

Закусило Олексій Олександрович

  1.  

Зубко Ростислав Ростиславович

10.   

Кайденко Віталій Валерійович

11.   

Каліберда Андрій Сергійович

12.   

Коваль Олег Альбертович

13.   

Ковчан Михайло Анатолійович

14.   

Кондратюк Олександр Вікторович

15.   

Кособуцький Богдан Вікторович

16.   

Маленков Ігор Сергійович

17.   

Мироновська Тетяна Вячеславівна

18.   

Павленко Владислав Юрійович

19.   

Паладій Василь Андрійович

20.   

Петренко Борис Борисович

21.   

Ратушний Віталій Анатолійович

22.   

Саруханов Євгеній Ігорович

23.   

Сеньчук Василь Вікторович

24.   

Степаненко Олексій Володимирович

25.   

Терещенко Владлен Андрійович

26.   

Терещенко Максим  Вікторович

27.   

Удод Ростислав Антонович

28.   

Цибульська Аліна Олегівна

29.   

Шевченко Сергій Сергійович

30.   

Юхненко Олександр Анатолійович

31.   

Юшко Дмитро Олегович

 

ГРУПА № 30

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Глева Богдан Сергійович

  1.  

Науменко Руслан Ігорович

  1.  

Гальченко Роман Олександрович

  1.  

Левицький Владислав Ігорович

  1.  

Зубаха Микола Васильович

  1.  

Літман Максим Олександрович

  1.  

Єлізаров Віктор Олександрович

  1.  

Кизюн Вадим Вікторович

  1.  

Ігнатенко Тарас Станіславович

10.   

Місько Віталій Віталійович

11.   

Іващенко Микола Федорович

12.   

Іваненко Альона Миколаївна

13.   

Бєлов Нікіта Олегович

 

ГРУПА № 31

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Крисін Дмитро Олексійович

  1.  

Довгалюк Євгеній Сергійович

  1.  

Погребняк Дмитро Олегович

  1.  

Михайлюк Олександр Вячеславович

  1.  

Немудренко Юлія Вячеславівна

  1.  

Похилько Ірина Олегівна

  1.  

Шкуренко Артем Володимирович

  1.  

Сухенко Антон Володимирович

  1.  

Хоменко Дмитро Анатолійович

10.   

Талоян Артур Ішханович

11.   

Мовсисян Владислав Гамлетович

12.   

Андрійчук Іван Сергійович

13.   

Рабош Олексій Сергійович

 

ГРУПА № 32

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Одинець Роман Володимирович

  1.  

Лубська Марія Володимірівна

  1.  

Рослов Віталій Сергійович

  1.  

Філоненко Андрій Костянтинович

  1.  

Гончаров Ілля Олександрович

  1.  

Бондар Олена Петрівна

  1.  

Силенко Кирило Тимофійович

  1.  

Черняк Олександр Вікторович

  1.  

Мостіпан Олександр Васильович

  1.  

Шаповалов Олексій Валерійович

  1.  

Капустинська Альона Валентинівна

  1.  

Удовіченко Денис Олегович

  1.  

Настопиров Валерій Ігорович

  1.  

Кудько Владислав Петрович

  1.  

Барабаш Андрій Сергійович

  1.  

Сакова Дар я Петрівна

  1.  

Шиляєв Дмитро Юрійович

  1.  

Венгер Антон Олександрович

 

ГРУПА № 33

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Полішко Максим Євгенійович

  1.  

Коняєв Олексій Олександрович

  1.  

Семененко Микола Владиславович

  1.  

Мамедов Руслан Ілхамович

  1.  

Власенко Денис Олегович

  1.  

Гриценко Ілля Андрійович

  1.  

Філіппов Сергій Олексійович

  1.  

Прокопович Олександр Юрійович

  1.  

Лісовенко Сергій Миколайович

10.   

Чудаков Артур Ігорович

11.   

Кравець Владислав Олександрович

 

 

 

 

ГРУПА № 34

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Власов Дмитро Євгенович

  1.  

Медяник Тетяна Сергіївна

  1.  

Яровий Юрій Володимирович

  1.  

Мірутенко Олександр Володимирович

  1.  

Савченко Микита Артурович

  1.  

Самарський Станіслав Андрійович

  1.  

Супрунович Андрій Олександрович

  1.  

Пенцак Сергій Олександрович

  1.  

Баланчук Костянтин Володимирович

  1.  

Попович Дмитро Сергійович

  1.  

Козел Олександр Олексійович

  1.  

Гусак Сергій Андрійович

  1.  

Золотуха Ігор Віталійович

  1.  

Мандриївський Віктор Миколайович

  1.  

Проценко Антон  Вікторович

  1.  

Чічур Денис Сергійович

 

 

ГРУПА № 35

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Белевський Андрій Олексійович

  1.  

Бельдяга Олександр Володимирович

  1.  

Берднік Богдан Романович

  1.  

Білецький Дмитро Олександрович

  1.  

Власюк Юрій Юрійович

  1.  

Гемай Павло Сергійович

  1.  

Герасимчук Микола Валерійович

  1.  

Дмітрієв Владислав Георгійович

  1.  

Дубіш Яромир Олегович

10.   

Козарчук Євгеній Сергійович

11.   

Кохан Денис Миколайович

12.   

Логвич Станіслав Олександрович

13.   

Магнушевський Ярослав Вікторович

14.   

Майструк Володимир Павлович

15.   

Мельник Ростислав Сергійович

16.   

Мончук Вадим Олександрович

17.   

Назарина Денис Сергійович

18.   

Новіков Олексій Євгенійович

19.   

Омельченко Володимир Володимирович

20.   

Пирєсєв Микита Юрійович

21.   

Прокопець Максим Володимирович

22.   

Руссу Владислав Віталійович

23.   

Старушик Євген Геннадійович

24.   

Стрельніков Максим Олександрович

25.   

Теличко Анна Леонідівна

26.   

Тибінь Нестор Васильович

27.   

Токарев Дмитро Олександрович

28.   

Тріщук Богдан Ростиславович

29.   

Хомчук Андрій Сергійович

30.   

Царук Владислав Едуардович

31.   

Шевченко Сергій Сергійович

32.   

Якобчук  Тимур Віталійович

 

 

ГРУПА № 36

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Марченко Ярослав Олексійович

  1.  

Сичов Ярослав Дмитрович

  1.  

Кудра Юрій Анатолійович

  1.  

Бойко Віталій Володимирович

  1.  

Коритько Богдан Володимирович

  1.  

Корнієнко Максим Тимурович

  1.  

Школенко Антон Сергійович

  1.  

Поночевний Антон Олегович

  1.  

Герасименко Сергій Ігоревич

10.   

Майстренко Сергій Анатолійович

11.   

Яковенко Вадим Олегович

12.   

Брега Владислав Ярославович

13.   

Гнідий Григорій Іванович

14.   

Гудько Віталій Валерійович

15.   

Панков Віталій Геннадійович

16.   

Токовий Владислав Олегович

17.   

Коваль Вадим Леонідович

18.   

Рекал Андрій Олександрович

 

 

ГРУПА № 37

дата проходження вступних випробувань 23 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Стецев'ят Анастасія Миколаївна

  1.  

Белінський Дамір Олегович

  1.  

Пятенко Євгеній Костянтинович

  1.  

Підгрушній Петро Анатолійович

  1.  

Чубко Андрій Юрійович

  1.  

Хомич Олексій Олексійович

  1.  

Івашкін Олександр Олександрович

  1.  

Солодкий Андрій Вадимович

  1.  

Ткаченко Андрій Валерійович

10.   

Ралко Денис Андрійович

11.   

Росік Олександра Володимирівна

12.   

Єфанов Михайло Олександрович

13.   

Ковальчук Олександр Станіславович

14.   

Машталер Григорій Олександрович

15.   

Морозова Дарія Денисівна

16.   

Чалік Олексій Вікторович

17.   

Городнюк Єгор Сергійович

18.   

Рябцев Гліб Вячеславович

19.   

Немченко Євгеній Володимирович

20.   

Астаф'єв Олег Ярославович

21.   

Майко Владислав Олегович

22.   

Потабенко Тимофій Сергійович

 

ГРУПА № 38

дата проходження вступних випробувань 28 липня 2015 р.

 

№ п/п

 

ПІБ

  1.  

Соглаєв Олександр Анатолійович

  1.  

Христенко Роман Сергійович

  1.  

Кожухарьова Олександра Ігорівна

  1.  

Чередниченко Олександр Валерійович

  1.  

Піддубний Владислав Валентинович

  1.  

Билинець Максим Васильович

  1.  

Лозинський Олег Ярославович

  1.  

Оніщенко Денис Романович

  1.  

Грабенко Денис Русланович

10.   

Дубовик Ілля Владиславович

11.   

Усик Віталій Вікторович

12.   

Цімох Кирило Сергійович

13.   

Бенедик Віталій Павлович

14.   

Малюк Стас Ігорович

15.   

Пірус Дмитро Миколайович

16.   

Задорожний Владислав Володимирович

17.   

Жила Вадим Сергійович

18.   

Гаркот Роман  Ігорович

19.   

Іванов Гліб Леонідович

20.   

Білогур Сергій Сергійович

21.   

Здоренко Володимир Сергійович

22.   

Буняк Василь Дмитрович

23.   

Денисов Владислав Едуардович

24.   

Жміда Олександр Юрійович

25.   

Крочак Дмитро Сергійович

26.   

Мшецян Деренік Людвігович

27.   

Шульга Євген Вікторович

28.   

Мороз Нікіта Олегович

29.   

Прокопенко Микола Михайлович

30.   

Корнєв Євгеній Костянтинович

31.   

Рухлін Артем Вадимович

32.   

Лисенко Владислав  Володимирович

 

 

ТВО завідувача кафедри

підготовки офіцерів запасу                                                         С.О.ГОРБУНОВ

‘’___’’____________ 2015 р.



Создан 11 авг 2015



 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО