Призов 2014-2015 внутрішні війська

 
 

Призов 2014-2015 внутрішні війська

Призыв 2014-2015 внутренние войска (ВВ)РНБО готує три хвилі мобілізації, але 18-річних юнаків брати не будуть

В Україні наступного року очікується ще три хвилі мобілізації. Новопризначений секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Рада нацбезпеки вже прийняла відповідне рішення. "Протягом цих трьох хвиль мобілізації ми повинні повністю забезпечити необхідною кількістю особового складу наші Збройні сили, Нацгвардію та прикордонні служби", – сказав Турчинов.

Кого накриє хвиля. Так, перша хвиля мобілізації-2015 почнеться вже з 20 січня і триватиме 90 днів. Дві наступні хвилі заплановані на квітень і червень, по 60 днів кожна. Новомобілізованими хочуть замінити наших солдатів, які зараз на передовій, хоча самі бійці поки не вірять своєму щастю, мовляв, втомилися і хотіли б додому, але бояться, що насправді новобранці можуть просто посилити їхні ряди. Як розповів "Сегодня" співробітник прес-служби Міноборони України Валентин Буряченко, мобілізація буде частковою, а не загальною. "Ці хвилі передбачають собою заміну тих солдатів, які призивалися в ході таких же трьох хвиль часткової мобілізацію в 2014 році, – сказав Буряченко. – Закликати будуть тих же військовозобов'язаних запасу. Упор, в першу чергу, буде на добровольців і резервістів".

У столиці стартував призов на строкову військову службу. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Як повідомляється, відповідно до попереднього планового завдання, Київ має відправити до лав Збройних сил України та інших військових формувань 1308 осіб. Згідно з вимогами директиви начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України, відправка молодого поповнення до лав ЗСУ та інших формувань із збірного пункту Київського міського військового комісаріату розпочнеться 4 червня і триватиме до 31 липня поточного року. Читайте також: Генпрокуратура розслідує, хто з екс-міністрів оборони винен, що в Україні така слабка армія "На нас здійснили підступний напад, і тепер ми повинні завжди бути напоготові. Сьогодні українське військо потребує належного матеріально-технічного та фінансового забезпечення. Міська влада максимально сприятиме формуванню лав Збройних сил. Я доручив головам районних призовних комісій проаналізувати стан справ із підготовки призову на місцях, дати реальну оцінку роботи та поставити конкретні завдання щодо організації цієї роботи. Крім того, необхідно налагодити роботу призовних комісій з головним управлінням МВС України у Києві. На мою думку, це дасть змогу в зазначені терміни укомплектувати команди призовниками і в цілому виконати завдання захисту держави", - заявив перший заступник голови КМДА Богдан Дубас.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/u-kiyevi-startuvav-prizov-do-armiyi-351891.html

Как сообщает пресс-служба и.о. президента, указ «О мерах по повышению обороноспособности государства» обнародован в «Официальном вестнике Президента Украины» 1 мая 2014 № 16 и вступил в силу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕВР приняла постановление о возобновлении призыва в армию

В указе отмечается, что, «учитывая дальнейшее обострение общественно-политической ситуации на востоке и юге Украины, факты неприкрытой агрессии, активизацию действий незаконно созданных вооруженных формирований пророссийского направления, захват и блокирование зданий органов государственной власти, органов военного управления, воинских частей, транспортных коммуникаций в Донецкой и Луганской областях, что представляет угрозу посягательства на территориальную целостность, вмешательство во внутренние дела Украины со стороны Российской Федерации, и с целью поддержки Вооруженных Сил Украины, других военных формирований в боеспособном состоянии, наращивания их способности давать адекватный ответ реальным и потенциальным угрозам Украине», провести, в соответствии с Законом Украины "О воинской обязанности и военной службе", в 2014 году «в установленном порядке призыв на срочную военную службу в Вооруженные Силы Украины и другие военные формирования Украины пригодных по состоянию здоровья к военной службе в мирное время граждан Украины мужского пола, которым ко дню отправления в воинские части исполнилось 18 лет, и старших лиц, не достигших 25-летнего возраста и не имеющих права на освобождение или отсрочку от призыва на срочную военную службу».

Как сообщал УНИАН, Государственной комплексной программой реформирования и развития ВСУ в период до 2017 года был предусмотрен переход армии на комплектование военнослужащими по контракту.

Указом президента Украины - верховного главнокомандующего ВСУ от 14 октября 2013 г. был отменен обязательный призыв граждан Украины на срочную военную службу в Вооруженные силы Украины и другие военные формирования в 2014 году, кроме призыва во Внутренние войска Министерства внутренних дел Украины.

Осенью прошлого года состоялся последний общий призыв в ряды ВСУ.

 

З 1 жовтня розпочався призов на строкову службу в Збройні Сили України, Внутрішні війська МВС та Державної спецслужбу транспорту. Це буде останній призов в армію, оскільки армія переходить на контрактну основу.

Як повідомили в Міноборони, останній призов громадян України на строкову службу відбуватиметься зі зменшенням кількості призовників порівняно з попереднім призовом на 2500 осіб.

"Це пов'язано з реформуванням армії і переходом до комплектування виключно військовослужбовцями за контрактом", - заявив генерал-лейтенант Броніслав Жуковський.

Він зазначив, що протягом жовтня-листопада будуть призвані і скеровані до війська 10 800 осіб, у тому числі: до Збройних Сил України - 5000, у Внутрішні війська МВС - 4800, Держспецтрансслужбу - 1000 осіб.

Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах та їхню відправку до військових частин планується провести в період з 7 жовтня по 22 листопада 2013 року.

Жуковський також зазначив, що цього року контракт зі Збройними силами уклали 8000 громадян, чисельність військовослужбовців за контрактом збільшилась на 5000 осіб.

"Військовослужбовцями служби за контрактом укомплектовано близько 60% посад рядового та сержантського складу. Наразі важливим завданням для нас є вдосконалення роботи з підготовки рядового і сержантського складу", - додав генерал-лейтенант.

Раніше міністр оборони України Павло Лебедєв рапортував, що 58,3% збройних сил  укомплектовані службовцями-контрактниками, а в деяких родах військ їхня кількість досягла 90%.

ПРИЗОВ ДО АРМІЇ МОЖЕ СТАТИ ПРИЗОВОМ ДО ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК?

«Ми не відмовляємося від призову, а просто тимчасово призупиняємо його. Ми залишаємо за собою таке право» - про це заявив Генерал-лейтенант, начальник Головного управління особового складу Генерального штабу Збройних Сил Сергій КРОПИВЧЕНКО під час круглого столу «Проблеми захисту прав призовників, військовослужбовців та осіб, які проходять альтернативну службу в СНД», організованого Центром Громадянських Свобод за участі громадських організацій країн СНД.

У круглому столі взяли участь правозахисники з України, Росії, Білорусі, Таджикистану, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану – учасники міжнародної мережі «Суспільство і Армія», а також представники Міноборони України.

Сергій Кропивченко повідомив, що «Збройні сили на 56% укомплектовані військовослужбовцями за контрактом». Загалом, за його словами, перехід ЗСУ на контракт відбувається у чотири етапи. «Перший етап – до 1 червня 2013 р. – планується прийняти 6,9 тисяч особового складу. Другий – до кінця 2013 р. – потрібно буде прийняти близько 4 тис. за контрактом, а також на 100% завершити комплектування військовослужбовцями за контрактом. Восени ми призиваємо востаннє до 7,5 тисяч солдат. Третій – до 1 липня 2014 р. – плануємо прийняти ще 3 тисячі [за контрактом]. Четвертий – до кінця 2014 р. – ще 3 тисячі особового складу прийняти, і завершити звільнення солдат строкової служби» - розповів С.КРОПИВЧЕНКО.

Що після цих масштабних планів має означати теза офіцера відносно «тимчасовості» та «призупинення» примусового призову – незрозуміло.

Під час круглого столу обговорювали широке коло питань, утім, ключове – це перехід Збройних сил на контрактну основу в Україні та країнах СНД.

«Чому громадські організації виступають за перехід на контракт? Насправді це глибоко вистраждана мета, –зауважив Сергій КРИВЕНКО, член Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини. «За довгі роки роботи у різних країнах ми, правозахисники, переконалися, що дуже багато проблем виникає при призові, при проходженні служби, що без переходу на контракт не вдається ліквідувати таке явище як дідівщина, злочини в армії, захистити повною мірою право військовослужбовців на охорону здоров’я. Це викликано здебільшого тим, що солдати за призовом не мають чіткого правового статусу та реальних механізмів для захисту своїх прав»

Розповіді про ситуації в інших країнах СНД, що це той рідкісний випадок, коли український досвід виглядає передовим. Наприклад, у Росії таке переформатування наразі торкнулося лише окремих відомств.

«У Росії є позитивний досвід переходу відомств на контракт. Наприклад, у прикордонної служби ФСБ Росії. У 2004-2007 роках ця служба повністю перейшли на контрактний спосіб комплектування, – повідомив Сергій КРИВЕНКО. – Після цього рівень злочинів щодо рядових військовослужбовців і молодшого командного складу значно знизився. А це саме те, що хвилює суспільство.»

Аналізуючи найбільш суперечливі «досягнення», експерт проекту Володимир ФЕСЬКОВ згадав про проблеми корупції у воєнкоматах. За його словами, зафіксовані хабарі не тільки за ухилення від призову, але навіть за те, щоб потрапити на військову строкову службу. Проблеми є і в  проходженні альтернативної служби. Викликає подив право держави визначати, яка церква має право «не стріляти». Тільки прихильники 9-ти конфесій можуть відмовитися від військової служби за релігійними переконаннями. І одне з найбільш гострих наразі –питання внутрішніх військ. 

«Незрозумілим є, чому 30% призовників  проходять службу у внутрішніх військах, тобто в міліції. Саме ці призовники дедалі частіше використовуються владою в придушені суспільних протестів. І якщо озвучені на круглому столі наміри Міноборони відповідають дійсності, то відсоток призовників від загальної кількості, які служать в МВС, збільшиться до 100%. МВС, на відміну від Міноборони, не змогло дати точного пояснення,чи рухаються вони до завершення примусового призову, і це лякає Що таке «внутрішня армія» для мене незрозуміло. Виходить, що це армія, яка бореться з громадянами».

Генерал-майор Юрій ДУМАНСЬКИЙ заперечив: «Внутрішні війська не призначені для боротьби з народом. У них є свої задачі та свої функції». Проте, про які саме «задачі та функції» йдеться – генерал-майор не уточнив.

Одне з ключових питань в контексті реформування Збройних сил – це не тільки бюджет, але і менталітет військових. Звичку до певної моделі відносин, між іншим, визнали навіть представники Міноборони.

«Перехід на Збройних сил на контрактну основу – це не просто зміна правової норми та інституційної бази, а передусім зміна поглядів», – каже Голова Правління Центру Громадянських Свобод Олександра МАТВІЙЧУК. «Під час дискусії за круглим столом неодноразово звучав аргумент, мовляв, служити в армії – це конституційний обов’язок. Це не так. Є обов’язок захищати Вітчину. А ставити знак рівності між обов’язком захищати Вітчизну та примусовою службою в армії помилково».Обновлен 10 янв 2015. Создан 07 окт 2013 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО