Випуск 2011

 
 

Випуск 2011

Народна армія № 144 від 09.08.2011 р. 

В Національному універси­теті оборони України відбулися урочистості з нагоди випуску майбутніх офіцерів запасу. Цьо­го дня присягу на вірність Укра­їнському народові склали біль­ше п'ятисот студентів, які навча­лися на кафедрі підготовки офі­церів запасу за спеціальностя­ми «Інформаційне та матема­тичне забезпечення», «Органі­зація об'єднаного забезпечення наземних військ та авіації» та «Фінансове забезпечення». Звання «молодший лейтенант запасу» вони отримають після складання випускних іспитів у своїх вишах.

Випускників вітали поміч­ник ректора Київського націо­нального університету техноло­гій та дизайну В'ячеслав Попельний, начальник управління кадрів адміністрації державної прикордонної служби України генерал-майор Дмитро Іщенко та інші поважні гості.

Перед випуском усі сту­денти пройшли польовий вихід, де взяли участь у тактичних навчаннях з бойовою стрільбою. Збір відбувся в навчальному центрі, що неподалік селища Дівички. Провести заняття у парку бойових машин, на тактичних полях і особливо при виконанні бойових стрільб викладачам ка­федри допомогли офіцери 6-го навчального артилерійського полку 169-го навчального цент­ру Сухопутних військ ЗС Украї­ни під командуванням Сергія Барановського, — розповів заві­дувач кафедри підготовки офі­церів запасу НУОУ полковник запасу Валерій Марченко.

Зокрема, під час збору зі студентами проведено практич­ні заняття з тактики, військової топографії, інженерної підготовки, з РХБЗ та вогневої підготов­ки з практичним виконанням на­вчальних стрільб з АК-74 та піс­толета Макарова. Після збору вони склали випускні іспити з військово-технічної та військо­во-спеціальної підготовки.

Готувати офіцерів запасу в Національному університеті оборони України почали з 2001 року, а через п'ять років тут створили окрему відповідну ка­федру. Загалом же у навчанні студентів військової справи задіяні викладачі з 14 кафедр уні­верситету. Навчаються студен­ти один день на тиждень упро­довж двох років у спеціалізова­них аудиторіях. Поєднують тео­рію з практикою під час групо­вих і практичних тренувань. Але левову частку знань війсь­кової справи студенти набува­ють під час самостійної роботи. її напрямок визначають за до­помогою спеціально розробле­них завдань та методичних ре­комендацій.

Багато уваги приділяється заняттям на штатному озброєн­ні та військовій техніці. Практич­но для кожної військово-обліко­вої спеціальності обладнаний спеціалізований навчальний клас, який відповідає програмі підготовки. До послуг студентів також бібліотека, читальний зал, комп'ютерні класи. За по­треби кожен може отримати будь-який підручник чи навчаль­ний посібник — їх тут не бракує. Останнім акордом у студентсь­кому навчанні є місячний польо­вий збір.

Що цікаво, понад сто сту­дентів з кожного випуску підпи­сують контракт з різними сило­вими відомствами, але найбіль­ше — із Збройними Силами України. Серед тих, хто йде слу­жити, чимало й дівчат.Создан 27 сен 2012 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО