Професія військового

 
 

Професія військового

"Військов України" 09.2012№ 09'2012

«Професія військового в державі стає популярною»

Юрій СМЄЛОВ

1 вересня 2012 року з нагоди Дня знань і початку нового навчального року, а також прийняття Військової присяги курсантами першого курсу Міністр оборони України Дмитро Саламатін відвідав Військову академію в Одесі.

«У процесі навчання ви маєте стати компетентними професіоналами, набути лідерських якостей, діяти та приймати рішення у нестандартних ситуаціях при виконанні службових і бойових завдань в умовах мирного та воєнного часу, брати участь в миротворчих операціях. А держава докладатиме всіх зусиль задля забезпечення вам належного соціального захисту,» — звертаючись до курсантів, наголосив Дмитро Саламатін.

Керівник оборонного відомства підкреслив, що прийняття у 2012 році нової редакції Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України ставить перед військовою освітою низку нових завдань. Серед них найбільш актуальними є підвищення дієвості управління системою військової освіти, забезпечення якості підготовки військових фахівців, досягнення ними високого рівня професіоналізму, здатності самостійно оволодівати новими знаннями, ефективно керувати військовими підрозділами.

Після урочистого мітингу близько 130 курсантів, в тому числі і 60 першокурсників новоствореного факультету аеромобільних військ та розвідки, перед своїми товаришами склали присягу на вірність українському народові. Завершились урочистості показовими виступами курсантів з рукопашного бою на плацу навчального закладу.

В ході робочого візиту Міністр оборони України Дмитро Саламатін ознайомився з інфраструктурою та навчально-матеріальною базою Військової академії. ТВО начальника військового вишу генерал-майор Олег Гуляк доповів главі оборонного відомства про заходи щодо розбудови новоствореного факультету аеромобільних військ і розвідки, у тому числі повітрянодесантного комплексу. Міністр оборони України оглянув казарми курсантів, кафедри «Ракетно-артилерійського озброєння», «Повітрянодесантної підготовки», «Тактики» і «Розвідки», а також відвідав розташовані на території навчального закладу Храм Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія та музей Академії.

«Освіта стає важливим чинником модернізації країни, підвищення соціальних стандартів життя, подальшого реформування Збройних Сил України, зміцнення їх бойового потенціалу. За два-три роки, за умови відповідного забезпечення, Військова академія в Одесі стане одним із провідних центрів військової освіти в Україні», — підкреслив Дмитро Саламатін.

У Національному університеті оборони України з нагоди початку нового навчального року також відбулися урочисті заходи за участю начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани.

«Сьогодні Національному університету оборони України, як кузні офіцерських кадрів, а також передовому центру військово-наукових досліджень, відомому і визнаному у всьому світі, по праву належить пріоритетна роль у розбудові та реформуванні Збройних Сил України, підготовці висококваліфікованих військових фахівців, здатних забезпечити належний рівень обороноздатності держави», — наголосив він та окреслив основні напрями стратегічного розвитку і застосування Збройних Сил України та шляхи вдосконалення системи професійної підготовки військових фахівців оперативно-стратегічного і оперативно-тактичного рівня. Цього року, за його словами, перед слухачами провідного вищого військового навчального закладу традиційно стоїть дуже важливе і принципове завдання — досконало опанувати тонкощі військового мистецтва і, повернувшись у війська, зробити посильний внесок у піднесення авторитету Збройних Сил та оборонної могутності України.

У 2012 році високий конкурс до вищих військових навчальних закладів засвідчив, що професія військового в державі стає популярною. План прийому курсантів та студентів, які навчатимуться за схемою «студент — курсант» для підготовки військових фахівців тактичного рівня, був виконаний повністю, а конкурс складав до 4,2 кандидатів на місце. Серед військових навчальних закладів, конкурс до яких виявився найвищим, — Військовий інститут Київського національного університету імені Т. Шевченка (4,2 особи на місце), Академія Військово-Морських Сил у місті Севастополь (3,1 особи на місце), Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» (2,7 особи на місце), Військово-юридичний факультет Національного університету «Юридична академія імені Я. Мудрого» у місті Харків (2,6 особи на місце), Військова академія у місті Одеса (1,9 особи на місце).Создан 18 дек 2012 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО