Підручник "Захист Вітчизни"

 
 

Підручник "Захист Вітчизни"

Зміст



ЗМІСТ

ВСТУП .............................................................................................................................................................  8

§ 1. Захист Вітчизни — головне завдання Збройних сил,

обов’язок громадян України .................................................................................................  8

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ НА ЗАХИСТІ ВІТЧИЗНИ .......................................................................  12

Тема: Збройні Сили України військове формування держави .............................................  12

§ 2. Конституція і закони України про Збройні сили України.

Законодавство України про військову службу .........................................................................  12

§ 3. Військова присяга та військова символіка України ..................................................  18

Тема: Розбудова національних Збройних Сил ................................................................................  23

§ 4. Основні історичні періоди військового мистецтва українського народу,

їх значення для розбудови сучасних Збройних сил України ..................................................  23

§ 5. Реформування та розвиток сучасних Збройних сил України ....................................................  32

Організаційна та функціональна структура Збройних сил України.

Структура та бойовий склад Сухопутних військ, Повітряних сил

та Військово-Морських сил ................................................................................................  38

МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО (МГП) ...............................................................................  40

Тема: Міжнародне гуманітарне право та його норми про захист жертв війни ............  40

Тема: Особливості ведення воєнних дій з урахуванням норм міжнародного
гуманітарного права .............................................................................................................................  45

§ 6. Особливості ведення воєнних дій з урахуванням норм міжнародного права ........................  45

ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА .....................................................................................................................  52

Тема: Основи загальновійськового бою ..........................................................................................  52

§ 7. Загальновійськовий бій. . .....................................................................................................  52

§ 8. Принципи загальновійськового бою. Бойові порядки ...............................................  60

Бойове забезпечення військ ................................................................................................................  64

§ 9. Удар, вогонь і маневр — складові частини бою .........................................................  64

ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА .........................................................................................................................  68

§ 10. Основні засади вогневої підготовки .............................................................................  68

Тема: Основи стрільби зі стрілецької зброї .....................................................................................  70

§ 11. Балістика стрільби. Визначення дальності до цілі. Влучність стрільби ....................................  71

Віддача зброї та її вплив на результати стрільби ....................................................................  73

Зовнішня балістика стрільби ....................................................................................................  73

Пробивна і вбивча дія кулі ...............................................................................................  76

Визначення дальності до цілі, урахування впливу

зовнішніх умов на стрільбу. Прицілювання зброї та влучність стрільби ...............................  77

Вплив чинників на дальність і напрямок польоту кулі

й точність стрільби ..............................................................................................................  80

Тема: Стрілецька зброя, поводження з нею, догляд і зберігання ...............................................  83

§ 12. Автомат Калашнікова .........................................................................................................  83

§ 13. Призначення, будова частин і механізмів автомата, приладдя і патронів ...............................  90

Набої ...........................................................................................................................................  94

§ 14. Робота частин і механізмів автомата .........................................................................................  95

§ 15. Малокаліберна гвинтівка. Пневматична гвинтівка .................................................  100

СТАТУТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ..............................................................................................  103

Тема: Статут внутрішньої служби Збройних Сил України ........................................................  103

§ 16. Військовослужбовці та відносини між ними ............................................................  103

Обов’язки, права, відповідальність військовослужбовців ....................................................  109

Відносини між військовослужбовцями .....................................................................  110

§ 17. Внутрішній порядок у військовій частині та її підрозділах ................................  114

Повсякденна діяльність військовослужбовців .....................................................................  118

Добовий наряд роти ................................................................................................................  120

ДИСЦИПЛІНАРНИЙ СТАТУТ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ...................................................  122

Тема: Військова дисципліна, засоби щодо її зміцнення .............................................................  123

§ 18. Військова дисципліна .......................................................................................................  123

СТРОЙОВА ПІДГОТОВКА ....................................................................................................................  128

Тема: Загальні положення Стройового статуту Збройних Сил України .......................  129

ОДИНОЧНА ПІДГОТОВКА .............................................................................................................  132

Тема: Стройові прийоми і рух без зброї та із зброєю ................................................................  132

§ 19. Прийоми і рух без зброї ...................................................................................................  132

Рух бігом ..............................................................................................................................  134

§ 20. Прийоми і рух зі зброєю ..................................................................................................  135

Тема: Виконання військового вітання. Вихід зі строю та підхід до начальника .... 139

§ 21. Виконання військового вітання. Вихід зі строю та підхід до начальника ..............................  139

Дії військовослужбовця під час поздоровлення, оголошення подяки ...............................  141

ПРИКЛАДНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ............................................................................................  144

Тема: Гімнастика ................................................................................................................................  144

§ 22. Прикладна фізична підготовка: гімнастичні вправи .................................................................  144

ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНА ПІДГОТОВКА ............................................................................................  149

Тема: Медичне забезпечення бою .................................................................................................  149

§ 23. Організаційне та матеріальне забезпечення першої медичної допомоги ............................  149

§ 24. Організація надання першої медичної допомоги в бою.

Реанімація потерпілих ............................................................................................................  156

§ 25. Реанімація потерпілих ......................................................................................................  164

§ 26. Тимчасове зупинення кровотечі ................................................................................... 171

§ 27. Перша медична допомога при переломах кісток ..................................................................  179

ОСНОВИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ .................................................................................................... 188

Тема: Надзвичайні ситуації ...............................................................................................................  188

§ 28. Поняття про надзвичайну ситуацію ............................................................................  188

§ 29. Надзвичайні ситуації природного характеру ...........................................................  190

§ 30. Надзвичайні ситуації природного характеру (продовження) .................................................  194

Транспортні, виробничі аварії (катастрофи) і пожежі, аварії

на гідротехнічних спорудах ..........................................................................................  203

§ 31. Надзвичайні ситуації соціального і соціально-політичного характеру.

Надзвичайні ситуації воєнного характеру .............................................................................  211

Тема: Захист населення від надзвичайних ситуацій ....................................................................  220

§ 32. Заходи захисту. Оповіщення та інформація ...........................................................................  220

§ 33. Спостереження і контроль. Прилади радіаційної, хімічної розвідки ................  225

Об’єкти, сили і засоби спостереження і контролю ................................................................  225

§ 34. Прилади радіаційної, хімічної розвідки і дозиметричного контролю ..............  229

§ 35. Укриття населення в захисних спорудах. Евакуаційні заходи ..............................................  236

Призначення, класифікація захисних споруд .......................................................................  236

Укриття населення в захисних спорудах .............................................................................  237

Правила перебування у захисних спорудах .......................................................................  242

Евакуаційні заходи ...........................................................................................................  243

Підготовка та проведення евакуації населення з небезпечних районів ............................  246

§ 36. Засоби захисту органів дихання ..............................................................................................  247

Протипилова тканина маска і ватно-марлева пов’язка ........................................................  247

Респіратори та фільтрувальні протигази ...............................................................................  248

§ 37. Засоби захисту органів дихання, шкіри. Медичні засоби захисту .........................................  254

Підготовка та використання предметів одягу та взуття .......................................................  255

Тема: Основи рятувальних та інших невідкладних робіт ............................................................  261

§ 38. Рятувальні та інші невідкладні роботи у надзвичайних ситуаціях ........................................  261

§ 39. Ліквідація наслідків зараження ....................................................................................  268

Тема: Організація цивільного захисту навчального закладу ...........................................  272

§ 40. Цивільний захист у навчальних закладах: організаційна складова ......................................  272

Дії невоєнізованих формувань навчального закладу за сигналами

оповіщення ..............................................................................................................................  276

Список використаних джерел ..........................................................................................................  278

5

Сили спеціальних операцій Збройних сил України (ССО ЗС України) — підрозділи спеціально навчених фахівців, які мають спеціальні можливості у сферах розвідки, прямих акцій та військової підтримки для виконання складних, небезпечних, інколи політично чутливих операцій, що проводить командування ССО. Вони є одним з чотирьох видів Збройних сил України, поряд із Сухопутними військами, Повітряними Силами, Військово-Морськими Силами.

Історія

20 квітня 2015 року начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос повідомив, що у Генеральному штабі ЗСУ підтримали пропозицію створити окрему структуру Сил спеціальних операцій, котра підпорядковуватиметься Міністерству оборони України.

5 січня 2016 року Міністр оборони призначив командувачем Управління Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майора Ігоря Луньова, який раніше був першим заступником командувача Високомобільних десантних військ. Чинний начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос призначений першим заступником командувача ССО[2].
Завдання та цілі

Сили спеціальних операцій призначені для виконання широкого спектру завдань в сучасних умовах «гібридної війни».

Під спеціальними операціями розуміють різновид військової діяльності, який здійснюють спеціально створені сили, організовані, треновані та оснащені для цієї мети, які використовують оперативну техніку й методи, відмінні від традиційних військових.

До типових завдань ССО відносяться:

    рейди та сучасні бойові дії;
    психологічні операції (Psy-Ops);
    здобуття розвідувальної інформації за лінією фронту;
    робота «цивільної адміністрації» (залучення на свій бік населення);
    створення агентурних мереж;
    навчання іноземних армій, поліційних і безпекових сил (так зване «примноження сили»);
    пошук, евакуація й доставка полонених, заручників;
    медична допомога;
    впровадження в структуру спецслужб і військових організацій з метою шпигунства або знищення людей, що представляють загрозу державі (в тому числі і на території інших держав);
    підготовка до переворотів, повалення режимів;
    виявлення, ідентифікація та визначення цілей для власних засобів ураження;
    антитерористичні операції.

Структура підрозділів ССО

Командувач Управління Сил спеціальних операцій генерал-майор Луньов Ігор Васильович[3].
Командування сил спеціальних операцій ЗС України

Відповідно до наявної інформації можна приблизно передбачити структуру Сил спеціальних операцій:

    Командування ССО
    Головний Центр інформаційно-психологічних операцій
    140-й центр спеціального призначення
    73-й морський центр спеціального призначення
    3-й окремий полк спеціального призначення
    8-й окремий полк спеціального призначення
    16-й загін спеціальних операцій
    74 Центр Інформаційно-психологічних операцій

3-й та 8-й полки спеціального призначення можуть бути розгорнуті у бригади. Можливе входження до складу ССО 801-го окремого загону боротьби з підводними диверсійними силами та засобами.

 

Список учасників конкурсу Учитель року - 2019 у номінації

Захист Вітчизни

 

Прізвище, ім'я, по батькові  Область, де знаходиться заклад освіти 
Авраменко Віктор Анатолійович Житомирська
Агатій Володимир Володимирович Чернівецька
Агейкін В'ячеслав Олександрович Миколаївська
Айварджі Олександр Васильович Донецька
Ананьєва Анна Сергіївна Дніпропетровська
Андреєв Іван Броніславович Хмельницька
Андрєшков Степан Пантелійович Миколаївська
Андрійко Сергій Андрійович Київська
Аніщенко Андрій Леонідович Сумська
Антал Михайло Михайлович Закарпатська
Антоненко Олександр Юрійович Львівська
Антонченко Олег Миколайович Київська
Арабаджи Іван Миколайович Донецька
Арабаджи Костянтин Іванович Донецька
Арабчук Іван Михайлович Івано-Франківська
Аука Михайло Вікторович Запорізька
Бабак Вадим Дмитрович Хмельницька
Бабак Максим Вікторович Житомирська
Бабич Віталій Леонідович місто Київ
Багжанов Максим Валерійович Херсонська
Балабан Михайло Миколайович Сумська
Баліцький Олег Михайлович Тернопільська
Бамбалов Олексій Миколайович Донецька
Банар Едуард Серафимович Чернівецька
Баран Юрій Григорович Івано-Франківська
Барановський Володимир Іванович Хмельницька
Бардін Андрій Олександрович Полтавська
Барчишен  Володимир  Володимирович Хмельницька
Баті Андрій Андрійович Закарпатська
Бахмут Володимир Миколайович Житомирська
Башинський Вадим Адамович Житомирська
Безборода Ірина Володимирівна Чернігівська
Безощук Сергій Володимирович Миколаївська
Бендерський Олександр Володимирович Київська
Бензар Олег Сергійович Миколаївська
Бепко Микола Євгенович Київська
Бєлов Олександр Юрійович Донецька
Бєлоус Сергій Леонтійович Харківська
Бєляєв Олександр Анатолійович Донецька
Биченко Євгеній Леонідович місто Київ
Бичков Олексій Олексійович Миколаївська
Білецький Ігор Васильович Чернігівська
Білецький Микола Іванович Дніпропетровська
Білий Артем Михайлович Дніпропетровська
Білий Богдан Васильович Івано-Франківська
Білий Олег Вікторович Дніпропетровська
Білик Юрій Васильович Дніпропетровська
Білобжицький Валерій Вікторович Харківська
Білобров Віктор Іванович  Луганська
Білоцерківець Володимир Іванович Полтавська
Білоцерківець Юрій Петрович Черкаська
Білянський Віталій Валентинович Донецька
Більський В'ячеслав Олегович місто Київ
Біро Бейло Бейлович Закарпатська
Бірюков Леонід Федорович Сумська
Бляшинець Володимир Васильович Закарпатська
Бобель Валерій Олександрович Хмельницька
Богун Геннадій Вікторович Донецька
Богуславський Ігор Миколайович Донецька
Боденчук Ілля Павлович Хмельницька
Боднар Степан Степанович Тернопільська
Бойко Олександр Олександрович Сумська
Болюх Олександр Леонідович Хмельницька
Бондар Євген Іванович Луганська
Бондаренко Володимир Васильович Вінницька
Бондаренко Євгеній Олександрович Полтавська
Бондаренко Ігор Олександрович Полтавська
Бондарук Сергій Васильович  Хмельницька
Бондарчук Віталій Володимирович Житомирська
Бондарчук Юрій Михайлович Хмельницька
Бонусь Руслан Петрович Київська
Борис Володимир Андрійович Волинська
Боровик Олексій Павлович Сумська
Бородько Ігор Олександрович Хмельницька
Босенко Олександр Миколайович Київська
Бочаров Сергій Олександрович Донецька
Брагінець Віталій Андрійович Чернігівська
Бражник Володимир Олексійович Київська
Бредун Максим В`ячеславович Полтавська
Брижатий Валерій  Володимирович Черкаська
Брильов Олександр Анатолійович Донецька
Брук Костянтин Анатолійович Запорізька
Брусяк Сергій Володимирович  Тернопільська
Брянченко Микола Семенович Луганська
Бублик Ігор Олександрович Чернігівська
Букрєєв Анатолій Всеволодович Харківська
Букшук Юрій Миколайович Житомирська
Булейко Анатолій Максимович Рівненська
Бульботка Михайло Анатолійович Рівненська
Буняк Михайло Сільвестрович Хмельницька
Бурлаченко Микола Віталійович Київська
Буровицьких Ігор Олександрович Миколаївська
Буряковський Денис Олександрович Херсонська
Бусол Сергій Миколайович Запорізька
Бута Віталій Васильович Закарпатська
Бущук Юрій Феодосійович Волинська
Вааль Володимир Єгорович Чернівецька
Вавриш Володимир Трохимович Волинська
Ванюшенко Олександр Валерійович Сумська
Варич Олег Михайлович Полтавська
Варченко Ігор Олексійович Чернігівська
Василевич Іван Іванович Рівненська
Василенко Володимир Леонідович Житомирська
Василюк Роман Борисович Черкаська
Васильченко Володимир Павлович Івано-Франківська
Васильчишин Степан Федорович Хмельницька
Васильчук Руслан Вячеславович Чернігівська
Ватюк Олександр Олександрович Миколаївська
Ващеня Петро Анатолійович Кіровоградська
Величко Роман Степанович Львівська
Вендичанський Андрій Миколайович Харківська
Вербенюк Валерій Васильович місто Київ
Вербіцький Юрій Богданович Тернопільська
Вергілес Юрій Віталійович Дніпропетровська
Виликодний Олександр Олександрович  Донецька
Виходець Вячеслав Васильович Полтавська
Вишневецький Володимир Борисович Харківська
Вишнівський Михайло Іванович Тернопільська
Візнюк Юрій Йосипович Хмельницька
Вірик Андрій Костянтинович Хмельницька
Вітер Віталій Йосипович Хмельницька
Власенко Василь Васильович місто Київ
Власенко Олександр Вікторович  Миколаївська
Вовк Володимир Петрович Сумська
Вовна Андрій Михайлович Тернопільська
Вовченко Володимир Віталійович Чернігівська
Вовчук Олег Миколайович Херсонська
Возняк Ілля Миколайович Рівненська
Войтенко Андрій Леонідович Київська
Войтенко Олександр Володимирович Київська
Войтюшенко Олег Олександрович Миколаївська
Войцехов Микола Олександрович Хмельницька
Волик Олександр Володимирович Дніпропетровська
Волк Руслан Володимирович Одеська
Волков Олександр Володимирович Донецька
Волошин Сергій Григорович Полтавська
Волощенко Ігор Петрович Черкаська
Вольченко Олег Михайлович  Івано-Франківська
Воробець Володимир Євстахович Львівська
Воронцов Володимир Михайлович Луганська
Воротилко Сергій Миронович  Тернопільська
В'юн Олександр Іванович Сумська
Гава Сергій Миколайович  Дніпропетровська
Гавлюк Болеслав Вікторович Чернівецька
Гаврилюк Ігор Васильович Рівненська
Гаврилюк Олексій Миколайович Житомирська
Гаврилюк Юрий Юрійович Рівненська
Гавриш Іван Іванович Чернівецька
Гайворонський Валерій Вікторович Хмельницька
Гайдуков Дмитро Миколайович Донецька
Гайшук Василь Іванович Черкаська
Галагуза Юрій Миколайович Івано-Франківська
Галицький Олександр Борисович Житомирська
Галущинський Іван Володимирович Хмельницька
Гандурський Віктор Іванович Вінницька
Ганіч Віталій Степанович Волинська
Гарін Володимир Олександрович Дніпропетровська
Гасаненко Євгеній Васильович Кіровоградська
Гасюк Андрій Петрович Хмельницька
Гейтенко Володимир Миколайович  Донецька
Гергарт Максим Олександрович Житомирська
Герман Василь Іванович Чернівецька
Герцик Ян Васильович Запорізька
Гида Віталій Володимирович  Дніпропетровська
Гіленберг Віталій Валентинович Херсонська
Гімчинський Віктор Георгійович Чернівецька
Гінда Віталій Володимирович Тернопільська
Главацький Анатолій Васильович Чернівецька
Главацький Валентин Васильович Чернівецька
Глиб Сергій Анатолійович Київська
Гнатюк Віталій Олександрович Хмельницька
Гнатюк Олександр Мефодійович Волинська
Гоголь Борис Миколайович Харківська
Голованов Юрій Васильович Запорізька
Головашенко Валентин Юрійович Київська
Головко Юрій Михайлович Черкаська
Голощук Олександр Васильович Хмельницька
Голубицький Дмитро Валерійович Миколаївська
Гомотюк Володимир Володимирович Тернопільська
Гондз Володимир Михайлович Тернопільська
Гончар Сергій Іванович Тернопільська
Гончаров Володимир Володимирович Одеська
Горак Ярослав Йосипович Львівська
Горбачов Олег Ілліч Кіровоградська
Гордієнко Володимир Володимирович Хмельницька
Городній Іван Іванович Закарпатська
Гоцуляк Едуард Федорович Вінницька
Греньків Андрій Дмитрович Тернопільська
Гресь Олександр Васильович Донецька
Гречаний Сергій Анатолійович Житомирська
Грибєнчиков Іван Іванович Житомирська
Грибик Олексій  Романович Івано-Франківська
Григораш Віктор Михайлович Черкаська
Гринченко Володимир Анатолійович Луганська
Гринь Олексій Вячеславович Полтавська
Гриньов Валентин Олексійович Хмельницька
Грищеня Віталій Володимирович Рівненська
Громицький Віктор Васильович Харківська
Грудніна Денис Олександрович Донецька
Гудз Юрій Юрійович Закарпатська
Гулєватий Василь Васильович Хмельницька
Гуль Василь Карпович Волинська
Гулько Максим Валерійович Миколаївська
Гумен Богдан Богданович Львівська
Гуржій Максим Володимирович Кіровоградська
Гусаченко Леонід Дмитрович місто Київ
Гут Валерій Володимирович Вінницька
Давиденко Євген Володимирович Донецька
Давиденко Олег Олексійович Сумська
Данилюк Василь Дмитрович Івано-Франківська
Даніловський Вадим Сергійович Вінницька
Дегтярьов Андрій Валерійович Харківська
Демчук Анатолій Іванович Рівненська
Демчук Володимир Миколайович Рівненська
Дендеші Іштван Іштванович Закарпатська
Денисенко Борис Борисович Кіровоградська
Денисов Олег Володимирович Одеська
Денч Елемір Елемирович Закарпатська
Деордиця Микола Анатолійович Донецька
Дерев’янко Вячеслав Володимирович Черкаська
Дерипаско  Олександр Олексійович   Черкаська
Десятніков Антон Валерійович Черкаська
Дзюба Ігор Іванович Львівська
Дзюба Олександр Панасович Полтавська
Дибченко Олексій Ілліч Черкаська
Дикусар Микола Олександрович Миколаївська
Діденко Анатолій Вікторович Черкаська
Дмитрів Роман Богданович Львівська
Дмитрієв Руслан Олександрович Кіровоградська
Дмитрук Віктор Григорович Харківська
Добронос Тарас Володимирович Сумська
Добрянський Іван Мирославович Івано-Франківська
Добрянський Сергій Вікторович Хмельницька
Довбак Микола Ігорович Харківська
Довгань Ігор Ярославович Тернопільська
Довгий Богдан Віталійович Житомирська
Довгополик Олексій Андрійович Сумська
Долгополов Віталій Миколайович Харківська
Долгополов Володимир Володимирович Полтавська
Должанський Іван Андрійович Харківська
Дорошенко Олександр Валерійович Кіровоградська
Драй Сергій Олександрович Миколаївська
Древаль Геннадій Трохимович Одеська
Дробко Петро Васильович Донецька
Дробуш Михайло Аристархович Рівненська
Дрозд Олександр Олексійович Черкаська
Дрозда Степан Ярославович Тернопільська
Дубів Зеновій Юліанович Івано-Франківська
Дубіневич Олександр Васильович Хмельницька
Дудник Віктор Валерійович Тернопільська
Думенко Ярослав Миронович Рівненська
Дяк Сергій Валерійович Вінницька
Дячков Сергій Олександрович місто Київ
Дячок Василь Миколайович Рівненська
Дьомін Олександр Михайлович Хмельницька
Еберлі Юрій Сергійович Миколаївська
Євстратіков Денис Дмитрович Донецька
Ємчук Дмитро Валерійович Луганська
Єремейчук Анатолій Миколайович Рівненська
Єрьомін Василь Якович Донецька
Єсіпов Андрій Вікторович Донецька
Єфіменко Ігор Володимирович Харківська
Жебчук Дмитро Миколайович Чернівецька
Жила Анатолій Сергійович Херсонська
Жиленко В'ячеслав Миколайович Закарпатська
Жуковський Валерій Анатолійович Черкаська
Журецький Василь Павлович Тернопільська
Жучковський Олег Павлович Вінницька
Загорулько Михайло Сергійович Харківська
Задорожний Олександр Степанович Київська
Задоянчук Олександр Іванович Хмельницька
Заєць Андрій Григорович Чернігівська
Замазій Павло Олексійович Донецька
Засуха Роман Валерійович Київська
Захаров Олексій Миколайович Харківська
Захарченко Володимир Іванович Дніпропетровська
Заярський Олександр Васильович Запорізька
Здирко Сергій Іванович Вінницька
Здолбіцький Вадим Юрійович Рівненська
Земниця Олександр Сергійович Миколаївська
Зимогляд Руслан Володимирович Донецька
Зізда Володимир Анатолійович Миколаївська
Зінченко Павло Олексійович Харківська
Зітинюк Іван Васильович Івано-Франківська
Знаємський Микола Миколайович Хмельницька
Зражевець Петро Петрович Харківська
Зубко Віктор Володимирович  Луганська
Зубчик Валентин Миколайович Волинська
Зуєв Юрій Миколайович Хмельницька
Іванів Юрій Ярославович Івано-Франківська
Іванов Віталій Олексійович  Дніпропетровська
Іванов Сергій Михайлович Київська
Івахненко Олександр Григорович Харківська
Ігнатьєв Сергій Борисович Харківська
Ізевлін Василь Вікторович Вінницька
Кабушка Сергій Васильович Полтавська
Казарін Олександр Леонідович Дніпропетровська
Каленяк Віталій Петрович місто Київ
Калиба Олександр Миколайович Кіровоградська
Калініченко Юрій Володимирович Сумська
Калюжний Микола Олександрович Сумська
Кальний Сергій Григорович Луганська
Кам`янецький Олександр Володимирович Черкаська
Камінський Василь Миколайович Хмельницька
Камінський Владислав Олесьович  Одеська
Камінський Олександр Ігорович Київська
Кантор Ігор Іванович Львівська
Караманов Максим Володимирович Запорізька
Карнатовський Андрій Леонідович Хмельницька
Карпенко Петро Миколайович Черкаська
Карпєлін Павло Семенович Харківська
Картунов Сергій Володимирович Харківська
Карчевський Леонід Олександрович Хмельницька
Касьян Віталій Вікторович Полтавська
Катеринюк Володимир Васильович Закарпатська
Кеда Сергій Іванович Запорізька
Кирилів Василь Миронович Івано-Франківська
Кирилюк Михайло Іванович Хмельницька
Киркач Дмитро Сергійович Донецька
Кирсенко Леонід Васильович місто Київ
Кібиш Сергій Сергійович  Херсонська
Кіблик Вадим Олександрович Дніпропетровська
Кіт Вадим Володимирович Вінницька
Клибанський Віктор Андрійович Київська
Клименко Олександр Юрійович Черкаська
Клименко Сергій Васильович Дніпропетровська
Клюкова Валентина Василівна Київська
Книш Станіслав Степанович Київська
Кобернік Микола Анатолієвич Черкаська
Коберніцький Михайло Вячеславович Хмельницька
Кобзар Віктор Михайлович Луганська
Кобзун Андрій Володимирович Миколаївська
Коваленко Олександр Олексійович Харківська
Коваленко Сергій Михайлович Кіровоградська
Ковалюк Петро Михайлович Чернівецька
Коваль Богдан Романович Тернопільська
Ковальов Олег Володимирович Донецька
Ковальов Олександр Феодосійович Харківська
Ковальський Руслан Станіславович Одеська
Ковальський Юрій Володимирович Тернопільська
Ковтун Валерій Григорович місто Київ
Когут Богдан Гаврилович Івано-Франківська
Козій Віталій Васильович Сумська
Кокаєв Едуард Асланович Донецька
Колесник Олександр Васильович Житомирська
Колодич Володимир Петрович Рівненська
Колодій Ардрій Тарасович Хмельницька
Колодрібський Ігор Олександрович Чернівецька
Коляда Микола Михайлович Харківська
Коляка Руслан Васильович Полтавська
Комарницький Оттіло Миколайович Закарпатська
Коменда Леонід Вячеславович Волинська
Коміренко Володимир Іванович Черкаська
Кондратюк Олег Олександрович Тернопільська
Коновалов Богдан Анатолійович Хмельницька
Конопленко Юрій Володимирович Сумська
Константиновський Руслан Анатолійович Миколаївська
Концевий Олександр Анатолійович Миколаївська
Концур Сергій Васильович Запорізька
Коптієнко Володимир Миколайович Сумська
Корецький Сергій Миколайович Київська
Кормілець Сергій Володимирович Сумська
Корнієнко Юрій Валентинович Донецька
Корнійчук Віктор Володимирович Волинська
Косменко Дмитро Іванович Чернівецька
Костецький Віктор Федорович Івано-Франківська
Костюк Анатолій Петрович Хмельницька
Костюченко Андрій Миколайович Київська
Косьяненко Ольга Анатолiiвна Херсонська
Котляр Юрій Миколайович Тернопільська
Котюк  Олександр Іванович Волинська
Котяш Володимир Федорович Рівненська
Коцур Андрій Володимирович Кіровоградська
Кошарний Олег Миколайович Луганська
Кошель Василь Васильович Черкаська
Кошельник Юрій Андрійович Дніпропетровська
Кравець Віктор Іванович Чернігівська
Кравцов Михайло Михайлович Чернігівська
Кравченко Валерій Миколайович Полтавська
Кравченко Олег Вікторович Миколаївська
Кравчук Володимир Еронімович Тернопільська
Кравчук Володимир Іванович Вінницька
Крамський Едуард Олександрович Сумська
Красніков Олег Михайлович Харківська
Кремена Віктор Володимирович Дніпропетровська
Кречківський Віктор Михайлович Донецька
Кривалов Григорій Анатолійович Донецька
Крикун Олександр Костянтинович Київська
Криницький Володимир Михайлович  Тернопільська
Кузнєцов Олег Олександрович Харківська
Кузора Іван Васильович місто Київ
Кузь Павло Миколайович Чернівецька
Кузьменко Володимир Станіславович Чернігівська
Кузьменко Микола Сергійович Сумська
Кузьмійчук Валерій Володимирович Рівненська
Кулакевич Анатолій Романович Рівненська
Кулішов Олександр Миколайович Донецька
Куриленко Олександр Сергійович Луганська
Курінський Юрій Васильович Чернігівська
Курятник Валерій Олексійович Черкаська
Кутовий Олександр Олександрович Київська
Куций Ігор Васильович Тернопільська
Куцих Олексій Олегович місто Київ
Кучер Анатолій Григорович Миколаївська
Кущук Андрій Анатолійович Волинська
Лавренов Олег Віталійович Житомирська
Лаврик Іван Миколайович Івано-Франківська
Лавріненко Вячеслав Вікторович місто Київ
Лавріненко Павло Іванович Київська
Лазарєв Ігор Миколайович Одеська
Лащенко Олександр Миколайович Кіровоградська
Левчук Віталій Васильович Волинська
Легеза Костянтин Михайлович Харківська
Лелюх Євгеній Леонідович Сумська
Лемега Микола В’ячеславович Тернопільська
Леован Ігор Михайлович Одеська
Лепетченко Віталій Юрійович Запорізька
Липовецький Степан Ількович Івано-Франківська
Лис Леонід Григорович Хмельницька
Лисаченко Володимир Васильович місто Київ
Лисенко Іван Володимирович Полтавська
Лисицький В'ячеслав Валентинович Житомирська
Лисогор Андрій Геннадійович  Херсонська
Лисянський Віталій Вікторович Сумська
Литвин Іван Олександрович Київська
Литвиненко Микола Іванович Черкаська
Лінивий Віталій Петрович Київська
Лісневський Андрій Володимирович Сумська
Ліферчук Микола Миколайович Рівненська
Ліхобабін Олексій Ілліч Донецька
Ліщенко Віктор Володимирович Житомирська
Ложка Віталій Борисович Черкаська
Лоза Сергій Михайлович Дніпропетровська
Луганський  Василь Вікторович Дніпропетровська
Лутченко Володимир Михайлович Чернігівська
Луценко Василь Васильович Полтавська
Луценко Володимир Олександрович Полтавська
Луців Андрій Романович Закарпатська
Лучкевич Євген Васильович Закарпатська
Лучко Євген Владиславович Луганська
Ляшенко Iгор Леонiдович Дніпропетровська
Магега Ігор Петрович Тернопільська
Мазур  Василь Іванович Тернопільська
Мазуренко Валерій Васильович Чернівецька
Мазяр Леонід Петрович Житомирська
Маканов Олексій Геннадійович Луганська
Макаренко Ігор Петрович Харківська
Макаренко Сергій Миколайович Сумська
Макарчук Олександр Андрійович Хмельницька
Максимчук Василь Григорович Житомирська
Малащук Сергій Анатолійович Луганська
Маліщук Микола Миколайович Чернівецька
Малько Дмитро Анатолійович Хмельницька
Мамедов Айдин Ульвійович Миколаївська
Мамчак Мирослав Богданович Чернівецька
Маринюк Анатолій Андрійович Чернівецька
Марков Руслан Вікторович Кіровоградська
Мартиненко Григорій Петрович Чернігівська
Марусяк Василь Іванович Івано-Франківська
Марченко Петро Володимирович Чернігівська
Марчик Михайло Васильович Волинська
Марчук Анатолій Анатолійович Хмельницька
Марчук Андрій Іванович Чернівецька
Матвієнко Борис Іванович Черкаська
Матвіюк Віталій Олегович Хмельницька
Мацуєв Олексій Олегович Сумська
Мацьовка Володимир Іванович Київська
Медведський  Володимир  Євгенович Полтавська
Мезенцев Юрій Миколайович Харківська
Мелещенко Андрій Іванович місто Київ
Меліков Олексій Аркадійович місто Київ
Мельник Михайло Павлович Житомирська
Мельник Олександр Сергійович Хмельницька
Мельник Юрій Іванович Хмельницька
Мельничук Володимир Дмитрович Івано-Франківська
Мельничук Олександр Олександрович Волинська
Мельничук Юрій Григорович Рівненська
Месарош Іван Яношович Закарпатська
Метелюк Олексій Миколайович  Рівненська
Мигасюк Володимир Іванович Львівська
Микитюк Віктор Володимирович Хмельницька
Микитюк Іван Васильович  Тернопільська
Мирошниченко Руслан Євгенович Донецька
Михеєв Микола Олексійович Донецька
Мігур Олег Борисович Хмельницька
Мілясевич Ігор Анатолійович Рівненська
Мірін Вячеслав Вікторович Одеська
Міщик Володимир Павлович Харківська
Мовін Анатолій Іванович Харківська
Мовчан  Віктор  Аркадійович Хмельницька
Мовчанюк Василь Іванович  Черкаська
Мойсієнко Володимир Олександрович Житомирська
Моісєєв Василь Володимирович місто Київ
Мокрий Віктор Володимирович Хмельницька
Мороз Іван Валентинович Рівненська
Мороз Микола Володимирович Тернопільська
Морозов Олександр Юрійович Донецька
Мосійчук Андрій Андрійович Хмельницька
Москавлюк Григорій Олександрович Хмельницька
Москалюк Олег Васильович Хмельницька
Мошенець Олександр Дмитрович Черкаська
Мудрик Руслан Володимирович Чернівецька
Муржак Сергій Олексійович  Кіровоградська
Мурзаєв Андрій Олександрович Полтавська
Мусієнко Олександр Гнатович Сумська
Навроцький Олександр Валерійович Одеська
Наумов Микола Анатолійович Одеська
Недбайло Володимир Володимирович Волинська
Нежива Сергій Вячеславович Полтавська
Нетребенко Олексій Олександрович Кіровоградська
Нижник Юрій Вікторович Київська
Нікітін Владислав Аркадійович Черкаська
Ніконов Олександр Вікторович Житомирська
Німчук Віталій Андріянович Чернівецька
Носач Сергій Володимирович Херсонська
Носенко Володимир Миколайович Сумська
Носов Олександр Павлович Харківська
Овсеєнко Сергій Вікторович Івано-Франківська
Огульчанський Віталій Вікторович Харківська
Однорал Олександр Іванович Полтавська
Олексіївець Анатолій Тимофійович Кіровоградська
Олексюк Павло Васильович Волинська
Олійник Віктор Іванович Дніпропетровська
Олійник Геннадій Семенович місто Київ
Олійников Андрій Сергійович Київська
Омельчук Вадим Анатолійович Черкаська
Оніщук Володимир Володимирович Рівненська
Оніщук Юрій Володимирович Хмельницька
Онопко Дмитро Євгенович Луганська
Орос Михайло Михайлович Закарпатська
Оруджов Юрій Саабілович місто Київ
Осадчий Анатолій Миколайович Хмельницька
Осадчий Віктор Павлович Хмельницька
Осипчук Юрій Миколайович Рівненська
Отземко Василь Миколайович Черкаська
Павлюк Сергій Степанович Чернівецька
Падалка Віталій Леонідович Харківська
Паламарчук Роман Іванович Івано-Франківська
Паламарчук Сергій Володимирович Житомирська
Панасюк Валерій Степанович Тернопільська
Панасюк Едуард Васильович Хмельницька
Пантазьєв Кирило Олексійович Донецька
Панченко Сергій Миколайович  місто Київ
Паньков Віктор Вікторович Донецька
Папенко Володимир Дмитрович Сумська
Папулов Іван Геннадійович Харківська
Пархоменко Олександр Григорович Сумська
Пашинський Сергій Аркадійович Хмельницька
Пашко Анатолій Сергійович Волинська
Пашковський Степан Юліанович Вінницька
Пащук Юрій Григорович Луганська
Пеляк Сергій Іванович Тернопільська
Пендзей Роман Євгенович Тернопільська
Перва Олена Володимирівна Запорізька
Перевеза Олег Вікторович Черкаська
Перетятько Віталій Анатолійович Запорізька
Петрик Микола Гаврилович Херсонська
Петричко Олександр Миколайович Хмельницька
Петров Олександр Анатолійович Харківська
Петров Роман Георгійович Полтавська
Петровський Валерій Орійович Сумська
Пивоварський Олександр Олександрович Житомирська
Пилипенко Борис Петрович Луганська
Пилипчук Віктор Вікторович Хмельницька
Пироговський Віталій Миколайович Хмельницька
Пігенко Микола Миколайович Миколаївська
Підгайний Олексій Миколайович Полтавська
Піменов Юрій Олександрович Донецька
Плиска Дмитро Васильович Черкаська
Побережний Віталій Володимирович місто Київ
Побережний Олександр Степанович Хмельницька
Повар Вадим Валентинович Хмельницька
Повелиця Олексій Анатолійович Харківська
Погребняк Вадим Борисович Харківська
Подчос Вадим Олександрович Вінницька
Поліщук Віктор Миколайович Волинська
Полторацький Анатолій Васильович Донецька
Полупан Микола Михайлович Миколаївська
Полюхович Анатолій Миколайович Рівненська
Поляков Віталій Олександрович Миколаївська
Поляков Олег Олександрович Донецька
Полянський Ігор Іванович Вінницька
Попик Анатолій Петрович Хмельницька
Попіл Сергій Олександрович Дніпропетровська
Попов Володимир Володимирович Полтавська
Попов Микола Олексійович Чернівецька
Порватов Володимир Іванович Київська
Порощай Сергій Миколайович Харківська
Потайчук Борис Миколайович Київська
Потапов Андрій Вікторович Черкаська
Предчук Анатолій Миколайович Миколаївська
Придворний Микола Миколайович Донецька
Приймак Володимир Юрійович Черкаська
Припіяло Сергій Олександрович Черкаська
Прит Олександр Сергійович Рівненська
Притолюк Борис Борисович Волинська
Приходько Ігор Костянтинович Полтавська
Прищеп Олександр Миколайович Чернігівська
Прокопець Володимир Володимирович Київська
Проценко Володимир Григорович місто Київ
Процюк Микола Юрійович Закарпатська
Прус Олег Васильвич Черкаська
Прусенко Михайло Анатолійович Запорізька
Птишник Віталій Володимирович Харківська
Пугачов Сергій Олексійович Дніпропетровська
Пухарєв Володимир Миколайович Харківська
Пушкаренко Микола Антонович Хмельницька
Пшегоцький Петро Павлович Хмельницька
Пшеничний Григорій Григорович Полтавська
Раковець Сергій Петрович Волинська
Рахматов Олександр Зіядулайович Дніпропетровська
Рева Павло Петрович Дніпропетровська
Рибак Едуард Анатолійович Івано-Франківська
Рибалка Андрій Вікторович Дніпропетровська
Рибець Микола Олександрович Сумська
Рогожа Іван Танасійович Чернівецька
Рознюк Віталій Степанович Волинська
Рокитянський Євгеній Олексійович Сумська
Романдаш Юрій Костянтинович Черкаська
Романенко Олександр Андрійович Сумська
Романчук Костянтин Миколайович Миколаївська
Романюк Віталій Юрійович Чернівецька
Романюк Олександр Миколайович Волинська
Руденко Олексій Олексійович Харківська
Рудюк Олег Анатолійович Миколаївська
Русол Сергій Володимирович Дніпропетровська
Руссу Віктор Іванович Миколаївська
Руссу Едуард Петрович Черкаська
Руцький Анатолій Анатолійович Хмельницька
Рябошапка Олександр Петрович Київська
Рябчук Ігор Дмитрович Кіровоградська
Сабадаш Ігор Петрович Тернопільська
Сабітов Володимир Олексійович Дніпропетровська
Савицький Роман Анатолійович Чернівецька
Савон Андрій Петрович Чернігівська
Савченко Наталія Володимирівна Київська
Савченко Ярослав Михайлович Черкаська
Садовий Артем Сергійович Донецька
Салій Валентина Андріївна  Луганська
Сало Євгеній Станіславович Полтавська
Самохін Олег Георгійович Харківська
Самусенко Андрей Николайович Донецька
Сарапин Олександр Володимирович Кіровоградська
Сафо Сергій Олегович Харківська
Свистун Юрій  Миколайович Харківська
Світличний Олексій Іванович Харківська
Семенюк Олександр Володимирович Хмельницька
Сененко Дмитро Васильович Херсонська
Сергєєв Микола Вікторович Херсонська
Сергієнко Сергій Іванович Луганська
Сергієнко Юрій Васильович Сумська
Середоха Богдан Романович Львівська
Сєрьогін Іван Євгенійович  Харківська
Сиваченко Юрій Іванович Чернігівська
Сидорчук Микола Іванович Київська
Сильна Галина Михайлівна Чернігівська
Сиром'ятников Олександр Володимирович Харківська
Ситник Олег Володимирович Запорізька
Сідорський В’ячеслав Людвигович місто Київ
Сінченко Віктор Анаталійович Київська
Сіньов Руслан Павлович Черкаська
Сірик Анатолій Васильович Чернігівська
Скакун Сергій Миколайович Сумська
Скариш Микола Любомирович Львівська
Скачилов Олександр Олександрович Харківська
Скригун Петро Микитович Черкаська
Скрипай Артем Сергійович Запорізька
Скрипник Іван Васильович Кіровоградська
Скряга Олександр Петрович Дніпропетровська
Слєжов Юрій Георгійович Кіровоградська
Сливчук Анатолій Анатолійович Хмельницька
Слодзик Сергій Іванович Дніпропетровська
Сморгунов Володимир Анатолійович Чернігівська
Сокол Володимир Вікторович Харківська
Соколов Віталій Миколайович Харківська
Соколовський Михайло Володимирович Запорізька
Соловей Василь Олексійович Вінницька
Сологуб Андрій Олегович Київська
Соломаха Олег Тарасович Львівська
Сосяк Роман Семенович Львівська
Спеціальний Микола Михайлович Хмельницька
Спринчак Віктор Михайлович Хмельницька
Станко Ростислав Юрійович Закарпатська
Старинський Олександр Петрович Львівська
Старожилов Ігор Володимирович Сумська
Старостенко Сергій Вікторович Миколаївська
Стахов Едуард Васильович Сумська
Степанюк  Микола Павлович Хмельницька
Степанюк Олександр Вікторович Хмельницька
Столяренко Віктор Андрійович Київська
Стопчак Олексій Олександрович Хмельницька
Сторощук Андрій Дмитрович Тернопільська
Стрельський Василь Володимирович Хмельницька
Строкань Сергій Олександрович Запорізька
Сурмачевський Віктор Ярославович Тернопільська
Сухінський Олесь Андрійович Дніпропетровська
Суходолова Галина Іванівна Харківська
Таборчук Михайло Вікторович Хмельницька
Таібов Рамазан Курбанович Черкаська
Танько Юрій Володимирович Івано-Франківська
Таранов Іван Васильович Донецька
Таровик Віталій Юрійович Кіровоградська
Татарченко Анатолій Миколайович Донецька
Терлецький Віталій Михайлович Тернопільська
Тесленко Олександр Олександрович Полтавська
Тимчак Сергій Сергійович Миколаївська
Тихий Роман Миколайович Донецька
Тихоліз Василь Володимирович Тернопільська
Тичинський Валерій Казимирович Вінницька
Тищенко Сергій Миколайович Сумська
Ткач Сергій Миколайович Черкаська
Ткаченко Андрій Миколайович Харківська
Ткаченко Микола Григорович Кіровоградська
Ткаченко Олег Віталійович Донецька
Ткаченко Сергій Михайлович Донецька
Ткачов Дмитро Федорович Вінницька
Ткачук Микола Миколайович Тернопільська
Ткачук Олег Сергійович Черкаська
Тоцький Ігор Миколайович Чернігівська
Трач Микола Степанович Тернопільська
Трачук Борис Степанович Тернопільська
Третьяков Олександр Леонідович Херсонська
Троценко Василь Петрович Сумська
Трухан Віктор Владиславович Чернігівська
Трюхан Борис Леонідович місто Київ
Тупиця Анатолій Григорович Київська
Тютюнник Олег Іванович Харківська
Удод Микола Іванович Черкаська
Уланівський Олександр Анатолійович Хмельницька
Уліцький Ігор Валерійович Харківська
Устенко Євгеній Олександрович Луганська
Фалєєв Геннадій Анатолійович Харківська
Федорків Андрій Романович Тернопільська
Федорків Роман Іванович Івано-Франківська
Федоров Сергій Анатолійович  Херсонська
Федоров Юрій Володимирович Сумська
Федорук Сергій Олександрович Херсонська
Федосєєв Микола Миколайович Волинська
Федюк Андрій Романович Львівська
Фещенко Іван Вікторович Харківська
Філіпчук Олег Степанович Чернівецька
Фучик Віктор Васильович Івано-Франківська
Хабюк Андрій Ярославович Чернівецька
Харченко Олександр Володимирович Харківська
Харчук Ігор Павлович Вінницька
Харчук Олег Анатолійович Хмельницька
Харчун Микола Миколайович Хмельницька
Хіляй Владислав Вікторович Харківська
Хімейчук Олег Степанович Івано-Франківська
Хміль Михайло Миколайович Івано-Франківська
Холодний Віталій Михайлович Херсонська
Холодницький Юрій Борисович Черкаська
Хомазюк Ярослав Вікторович Чернігівська
Хоменко Валерій Борисович Черкаська
Храпливий  Олег  Григорович Хмельницька
Хрін Інна Григорівна Сумська
Хубаєв Максим Віталійович Київська
Цвинтарний Василь Станіславович Черкаська
Церковний Григорій Павлович Одеська
Цецура Віктор Сергійович Хмельницька
Цибенко Артем Анатолійович Кіровоградська
Цибко Олексій Леонідович Черкаська
Чалиш Олег Георгійович місто Київ
Чебаненко Юрій Іванович Донецька
Чеботарьов Олександр Олександрович Одеська
Чекменьов Віталій Анатолійович місто Київ
Ченігов Микола Олександрович Сумська
Чепурний Олександр Васильович Чернігівська
Черненко Олександр Юрійович Одеська
Черниш Сергій Миколайович Черкаська
Чернігов Микола Олександрович Сумська
Чернілін Олександр Анатолійович Полтавська
Черняк Олег Миколайович місто Київ
Числаш Сергій Іванович Чернівецька
Чіпак Валентин Миколайович Хмельницька
Чопенко Миколай Миколайович Донецька
Чорней Мирослав Костянтинович Чернівецька
Чуйко Віталій Ярославович Івано-Франківська
Чуйко Олег Анатолійович Черкаська
Чумак Анатолій Анатолійович Полтавська
Чура Анатолій Григорович Донецька
Шабдінов Валерій Ігорович Тернопільська
Шарковський Іван Олександрович  Миколаївська
Шахрай Володимир Онуфрійович Харківська
Швець Микола Йосифович Львівська
Швець Олександр Олександрович Хмельницька
Шевченко Вадим Степанович Донецька
Шевченко Микола Федосійович Черкаська
Шевченко Олександр Михайлович Кіровоградська
Шевченко Олександр Олексійович Луганська
Шевченко Сергій Анатолійович Київська
Шевченко Сергій Анатолійович Сумська
Шедловський Олександр Павлович Хмельницька
Шенкевич Віктор Вікторович Сумська
Шеремета Ігор Миколайович Черкаська
Шищук Анатолій Миколайович Житомирська
Шкабура Володимир Миколайович Хмельницька
Шкалаберда Сергій Анатолійович Чернігівська
Шкелебей Іван Михайлович Закарпатська
Шкрамко Ярослав Ярославович Волинська
Шкрьобка Олексій Олегович Кіровоградська
Шлапак Іван Анатолійович Рівненська
Шлинка Сергій Володимирович Херсонська
Шліхта Андрій Юрійович Волинська
Шматько Андрій Андрійович Харківська
Шологон Олександр Васильович Чернівецька
Шолудько Петро Михайлович Кіровоградська
Шостак Валерій Михайлович Полтавська
Шпильовий Олександр Володимирович Київська
Штомпель Анатолій Григорович Черкаська
Шуліка Олександр Сергійович Хмельницька
Шульга Віктор Іванович Черкаська
Шульгін Олександр Валерійович Миколаївська
Шульгін Олексій Григорович Одеська
Шунькин Олександр Олександрович місто Київ
Шуригін Віктор Олександрович Київська
Щербак Віктор Іванович Сумська
Щербак Роман Володимирович Чернігівська
Щетинін Дмитро Миколайович Запорізька
Щур Володимир Михайлович Донецька
Щуревський Олег Миколайович Київська
Юсип Михайло Левкович Івано-Франківська
Яблінчук Ярослав Мирославович Івано-Франківська
Яворський Тарас Богданович Тернопільська
Явтушенко Анатолій Вікторович Полтавська
Явтушенко Олексій Григорович Дніпропетровська
Якорнов Дмитро Євгенійович місто Київ
Якушевський Едард Олександрович Донецька
Яресько Олександр Григорович Чернігівська
Ярмоленко Сергій Васильович Тернопільська
Яцько Володимир Михайлович Полтавська
Ячнюк Максим Юрійович Чернівецька
   
   


Обновлен 20 ноя 2018. Создан 22 мар 2013



 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО